עברית  |  English  |  
מאמרים
דף הבית >> מאמרים

את צריכה לבחור שיש למטבח

פורסם ב: 22/04/2013
אם הגיע הזמן שלך לעשות שיפוץ במטבח, אז אין ספק שכדאי לך גם לבחון מאוד מקרוב את המצב של השיש שלך, כי שיש שבור או שיש שאינו מספיק גדול, הוא שיש שמאוד לא נוח לעבוד איתו.

איך תבחרו שיש קיסר

פורסם ב: 22/04/2013
לא בכל יום אנחנו מחליטים שאנחנו רוצים לשנות את איך שהבית שלנו נראה, ואם אתם נמצאים עכשיו בשלב שבו אתם רוצים לעשות שיפוצים, אז כדאי שתשקיעו הרבה מחשבה בחומרים שאותם אתם בוחרים.

שימוש בתוכנות גרפיקה בתחום השיש והאבן

פורסם ב: 18/05/2013
השיש והאבן נמצאים בכל בית, בין אם אפשר למצוא אותם במטבח ובין אם אפשר למצוא אותם בחדרים כמו האמבטיה, וכמו כן, יש בתים שאפשר למצוא אותם גם בעוד מקומות. מאז ומעולם הייתה להם הצלחה מאוד גדולה

שימוש נרחב בבית בשיש ואבן

פורסם ב: 20/05/2013
בשנים האחרונות זוכים השיש והאבן להערכה רבה, תוך שימוש נרחב בהם בכל מה שקורה בחיפויים בבית. אם בעבר השיש היה חומר שמיועד למשטח העבודה במטבח בלבד, ואת האבן בכלל הסתירו כחומר נחות,

הכל על ליטוש אבן ושיש

פורסם ב: 27/05/2013
עבודות ליטוש אבן ושיש הן עבודות מורכבות ולא פשוטות אשר בספו של דבר יכולות להפוך את האבן והשיש לבעלי מראה הרבה יותר מרשים והרבה יותר מיוחד.

איזה ייחוד מציגה אגנית חדשה

פורסם ב: 04/06/2013
יש פריטים מסוימים שיכולים להיות מאוד ייחודים בכל חדר אמבטיה. בעבר היינו רואים כיצד מקום המקלחת היה בדרך כלל כזה שבו הושקעו מעט המרצפות או האריחים ונוצר מקום שאליו נקוו מי הרחצה.

בית השיש שלי- עיצוב פנים בסגנון מודרני

פורסם ב: 10/06/2013
עיצוב כפרי ופרובנס OUT אנחנו חוזרים לחצוב באבן! בתים רבים כבר גילו את אחד האפשרויות הנעימות והמלכלכות פחות לעיצוב לטווח הארוך באמצעות עיצוב על ידי חיפוי אבן ושיש.

לב משיש – חיפויי שיש למטבחי יוקרה

פורסם ב: 10/06/2013
תמיד רציתם מטבח יוקרתי, כזה שפשוט יגרום לכם להיכנס ולהפיח בו חיים, להוציא ממנו את כל הניחוחות והטעמים האפשריים. פעמים רבות אומרים שאחד הפרטים החשובים ביותר לגיבוש מנה מוצלחת הוא סביבת העבודה בה פועל ה

מכתב המלצה הברקת משטחים

פורסם ב: 23/06/2013
שלום אני רוצה לכתוב בשביל חברת דוקטור פוליש המלצות על שירות טוב שקיבלתי. אנחנו סבא וסבתא של שני חיילים שמשרתים במרכז.
מספר עמודים: 8
הקודם    1 2  3  4 5 6   הבא