עברית  |  English  |  
שיש לחיפוי
דף הבית >> שיש לחיפוי
בשנים האחרונות תחום עיצוב הבית ועיצוב הפנים תפס תאוצה גבוהה. כיום, אנים רבים מתייחסים לעיצוב ביתם בדיוק כפי שהם מתייחסים לעיצוב בגדיהם, תסרוקתם ואיפורם. עיצוב הבית כולל בתוכו לא רק צביעה של קירות, החלפת ארונות, שיפוץ מטבח ופרקט חדש- עיצוב הבית ושיפוץ הבית כוללים גם את החלפת האריחים במטבח ובאמבטיה. ניתן לבצע חיפוי או ריצוף באמצעות חומרים שונים כגון קרמיקה, פסיפס, שיש וכדומה. חיפוי, שלא כמו ריצוף הא תהליך הנחת האריחים, בדרך כלל בצורה מאוזנת באופן אחיד וישר תוך כדי השארת "פוגות" בין אריח אחד משנהו כדי לוודא אטימות ולבצע עבודה מאוד טובה. לפניכם מאמר בנושא שיש לחיפוי.
 

מהו שיש?

שיש הוא סוג אבן טבעית שיכולה להגיע במגוון רחב של צבעים שונים, חלקים שונים או בעלי טקסטורה שונה ומגוונת. אבן השיש היא השכיחה ביותר עבור משטחי עבודה למטבח בשל חוזקה, עמידותה בחום וקור, עמידותה בשריטות, איכותה וצבעיה הרבים, המתאימים לשלל עיצוב מטבחים ושירותים. אבן השיש עוברת עיבוד וליטוש והכול כדי להתאים בצורה הטובה ביותר למטבח שלכם או לשירותים ולמקלחות שלכם. 
 

מהו שיש לחיפוי?

חיפוי הוא תהליך של הנחת אריחים, בדרך כלל באופן מאוזן על הקיר. זה יכול להיות השירותים, באמבטיה ואפילו בחדרים השונים בבית. זה יכול להיות במקום עסקים תעשייתי, מלונות או מסעדות שונות. חיפוי שיש הוא אותו התהליך אך באמצעות שיש- אבן טבעית, המגיעה בדרך כלל בצורות ובצבעים שונים ומגוונים. היתרון שיש בתהליך שיש לחיפוי הוא שאבן השיש היא אבן מאוד חזקת שקשה מאוד לפגוע בה, לשחוק אותה או להרוס אותה. שיש לחיפוי הוא המענה שחיפשתם עבור שיפוץ בשירותי או באמבטיה. בדרך כלל, גם במלונות ומסעדות חשובות יתבצע חיפוי שיש כיוון שהשיש הוא אבן עמידה, חזקה ויפה.
 

מדוע כדאי שיש לחיפוי על פני חומרים אחרים?

למרות שאבן השיש אינה אבן זולה, כמו אבן הקרמיקה היא כן אבן מאוד יפה, יוקרתית והכי חשוב עמידה בפני נזקים שונים, הרס, שריטות וכדומה. בנוסף לכך, האבן היא מאוד מגוונת- ניתן למצוא אותה במגוון רחב של צבעים שונים וצורות מיוחדות היכולות לגרום לבית שלכם או למקומות שונים בתוך הבית שלכם להיראות יוקרתיים ויפים מאוד.
 

מתי אנחנו צריכים שיש לחיפוי?

במידה ואנו מעוניינים בשיפוץ במקלחות או במטבח- כדאי לבדוק את עניין חיפוי השיש בעיקר מפני שמהטבח והשירותים הם מקומות מאוד מגיעים שמצריכים מהקירות חוזק רב. בנוסף לכך, פעמים רבות אם אנחנו עוברים לדירה חדשה ואנחנו רוצים לגרום לדירה להראות יפה יותר כדאי לבצע חיפוי שיש כדי לגרום לדירה להראות יותר יפה. בנוסף לכך, פעמים רבות נדרש חיפוי בדירה בתום תהליך פינוי דירה בו בדרך כלל נהרסים כל קירות הבית, מתבצע פינוי דירה והכול כדי לעבור דירה או לשפץ אותה.
 

למה כדאי שיש לחיפוי?

שיש לחיפוי הוא אבן מאוד מומלץ לחיפוי מטבחים ושירותים בעיקר. האבן מאוד יוקרתית ויפה, היא חזקה מאוד, עמידה בפנים שריטות, מים וכדומה. במידה ואתם מעוניינים במטבח מאוד יפה, מושקע ומעוצב או בשירותים נעימים מאוד ומרהיבים כדאי לבצע חיפוי שיש פשוט שיגרום לדירה שלכם להראות יפייפה.