עברית  |  English  |  
שיש ואבן
דף הבית >> מאמרים >> שיש ואבן
ריצוף שיש ואבן לרוב מתקשר למלונות פאר, ארמונות מפוארים הלקוחים מסרטים, וילות יוקרתיות לנופש , בתי פאר וכדומה. בשנים האחרונות ריצוף וציפוי של שיש ואבן תפס תאוצה, המגוון רחב ויותר נגיש לכלל האוכלוסייה. עדיין אין מדובר בהוצאה קטנה, אך כבר לא כה יקרה כפי שהייתה בעבר. כך שאם אתם עומדים בפני עיצוב מחדש של הבית, בניית בית חדש, או שיפוץ כדאי לקחת אופציה זו בחשבון, במיוחד לאור העובדה שריצוף או חיפוי הקיר הנו פעולה שמבצעים פעם בתקופה ועל כן יש לראות בכך השקעה לטווח ארוך.

יתרונות
אם פעם היה חשש מתחזוקה של רצפת שיש, הרי שהיום יש בשוק מגוון של חומרים הידידותיים למשתמש. שיש איכותי אינו מצריך טיפול תקופתי, להבדיל ממשטחי ריצוף אחרים. ניקוי פשוט אחת לתקופה, יישמר את איכויות השיש, יבליט את הברק שלו ויוציא החוצה את היופי והססגוניות שלו. כמו כן שיש הנו חומר מאוד איכותי ומכאן שהוא עמיד לאורך תקופה ארוכה, מעטים המקרים בהם יש לשחזר או לטפל בו.

יוקרה
ציפוי שיש ואבן מהווים אופציה קלה להשגת מראה מרשים, נוצץ, ואיכותי. אפילו חדר ערום מחפצים יעשה את העבודה וירשים עד מאוד, בהנחה והוא מצופה בשיש. יש משהו קסום במראה שלו וכל הטרנדים העדכניים ביותר מודעים לכוח שלו להפוך חדר פשוט לחדר עוצר נשימה. אם אין ברצונכם להשקיע בריצוף של חלל שלם, ניתן לבחור בריצוף של חדר מסוים, למשל חלל הסלון או המטבח ויתרה מזו ניתן לרצף רק מקטע מתוך החלל של החדר. כמובן שניתן ואף מומלץ להתייעץ עם מעצב על מנת להשיג את המראה הרצוי.

כתובת אמינה
כאשר פונים לחברה המציעה שילוב של רצפת שיש ואבן כדאי לסגור מראש שבתום תקופה מסוימת תערוך החברה בדק בית אצל הלקוח, כמובן אם הלקוח יראה בכך צורך. בדק בית מעניק תחושת בטחון, כך שאם כעבור חצי שנה מהתקנת הריצוף צצה איזושהי בעיה או שאלת ייעול, יודעים מראש שיש אל מי לפנות. כאשר מדובר באריח שיש ואבן ניתן לשלוט על הגודל כל שייצג את המראה הרצוי. בעת התלבטות חשוב לזכור שהשקעה בריצוף יוקרתי מעלה את ערך הבית, דבר שעשוי לשרת בעתיד.