עברית  |  English  |  
שיש ואבן
דף הבית >> מאמרים >> שיש ואבן
שיש ואבן משמשים כריצוף וחיפוי לכל מיני סוגי חללים הן בתוך הבית והו מחוצה לו. בתוך הבית משמשים שיש ואבן  לחיפוי חדרי אמבטיה, מטבחים, וגם לריצוף. שיש ואבן יכולים לתת מראה יוקרתי לחדר- הברק והמראה החלק נותנים מראה מלכותי ממש. האבן במראה הטבעי והמחוספס שלה נותנת מראה חזק יותר, כפרי וטבעי.
 
מהו שיש?
זוהי אבן גיר אשר עברה התמרה- שינוי תכונות כתוצאה מחום ולחץ שנבעו מפנים כדור הארץ. לא כל אבן הנחשבת שיש היא אכן שיש אמיתי. בארץ ישנו שימוש באבנים אחרות אשר עברו ליטוש אבן . שיש קיסר מורכב גם מקוורץ, מה שהופך אותו ליחודי במראה, כי כאשר נתקלים בחתיכת קוורץ היא גורמת לנצנוץ של המשטח והופכת אותו למעניין יותר. מה גם שקוורץ הוא מינרל חזק מאוד.
 
שיש במיטב הצבעים
היום תוכלו למצוא שיש ואבן במבחר עצום של צבעים ודוגמאות. תוכלו להתאים למטבח שלכם או לאמבטיה בדיוק את הגוונים האהובים עליכם. תוכלו למצוא אותם חלקים או מגורגרים, כאלה שתראו בהם פסים דמויי גידים, ממש כפי שרואים לעיתים בסלעים טבעיים.  כל צבע שתבחרו תוכלו למצוא, בין אם צבעים נינוחים יותר כמו צבע קרם או שמנת, ובין אם צבעים נועזים יותר כמו אדום או כתום. הכל לפי העיצוב שאתם בוחרים. קחו בחשבון שהרכבת שיש היא פרוייקט רציני, כך שלא כדאי ללכת עם גחמה שיש לכם כרגע אלא לחשוב מה תאהבו לטווח הארוך. אל תקחו שיש ואבן בצבע שיכול להמאס עליכם בקלות.
 
אוניקס- כוכב האמבטיה

באמבטיה ניתן להשתמש במגוון סוגי חומרים לחיפוי, כולל שיש אמיתי וגרניט. לאחרונה ישנו סוג אבן חדש שגונב את ההצגה והוא אוניקס. מדובר באבן שניתן להעביר אור דרכה והיא קיימת בשלל צבעים: לבן, ורדרד, לבן עם גידים בצבעים שונים, גווני ירוק וחום. אם מאחורי האוניקס מוסתרים גופי תאורה ניתן לראות את גווניה לפרטי פרטים וזהו מראה מקסים ומיוחד