עברית  |  English  |  
שיש ואבן מוסיפים לבית
אם יש מקום שהוא רק שלכם ורק אתם תקבעו איך הוא יראה, זה כמובן הבית שלכם, כי הבית שלכם הוא המתחם הפרטי שלכם. רק אתם תחליטו איזה עיצוב אתם רוצים שיהיה בו, ורק אתם תחליטו כמה תכולה וכמה חפצים אתם רוצים לאחסן בתוכו. מדהים לראות איך רוב האנשים חולמים במשך שנים איך יראה הבית שלהם, וכאשר מגיע הרגע הגדול שבו הם בעלים של דירה או בית פרטי, הם לא באמת יודעים איך להתמודד עם כל האחריות הזו. אם הגעתם לאחרונה למסקנה שיש כמה שינויים שאתם רוצים לעשות בבית שלכם, אתם יכולים להתחיל לחשוב על שילובם של שיש ואבן בעיצוב הביתי, כי שיש ואבן תמיד יכולים להוסיף לבית שלכם אווירה מעניינת ועמוקה.
דואגים לפנים הבית
חשוב להבין שאם אתם כבר טורחים לעשות שינויים שונים בבית או בדירה, כדאי לכם מאוד גם להתמודד עם מצב התכולה שיש לכם בבית. אנשים שהם מאוד מגזימים עם התכולה שיש להם בבית לעיתים עונים להגדרה של אספנים כפייתיים, ואין ספק שאנשים כאלה צריכים להזמין שירותים של פינוי אגרנות כפייתית. בין אם המצב שלכם כזה קיצוני ובין אם לא, כדאי מאוד שתוציאו את התכולה המיותרת שיש לכם בבית לרגל השיפוצים שאתם עושים, כי לשלב שיש ואבן בבית אך לא להשקיע בסדר, זה חבל ביותר.
בחירת הצבעים
בימינו יש הרבה מאוד צבעים של שיש שאתם יכולים לבחור לשלב בבית שלכם וגם הרבה צבעים של אבנים, כך שברור שזה לא קל לבחור מה הכי מתאים לכם. אין ספק שלבחירת הצבעים ולבחירת הדוגמאות יש משמעות אדירה, ולכן כדאי שתבחרו בתשומת לב רב. השיש והאבן שתשלבו בבתים שלכם עתידים להישאר שם הרבה שנים, ולכן חשוב מאוד לבחור דברים שאתם אוהבים. אין ספק שאחרי שתעשו את השינויים הללו בבית, יהיה לכם הרבה יותר נעים להיכנס אליו בסופו של כל יום, וזה חשוב, כי הבית הוא הממלכה הפרטית שלכם ואתם צריכים להרגיש בו בנוח ולאהוב להיות בו בכל הזדמנות שרק יש לכם זמן.