עברית  |  English  |  
שיש ואבן – גם יופי וגם שימושיות
נדמה כי שיש נתפס מאז ומעולם כסמל להוד והדר. פסלים עתיקים, ארמונות מפוארים ואפילו קברים חשובים צופו בשיש על מנת להדגיש את הפאר והיוקרה. ככל שהשיש מפואר ויקר יותר כך אפשר היה לדעת מהי חשיבות המונצח בפסל או האדם המתגורר בארמון.
 
 

את מי משמש השיש?

עד לפני מספר שנים שיש היה נפוץ רק כמשטח העבודה למטבח. בשנים האחרונות שיש ואבן הפכו להיות כלי עיצובי מקובל מאד המשלב בתוכו יופי והדר עם עמידות ופונקציונליות. המבחר גדל ועמו גם הנגישות וכיום שיש אינו רק נחלתם של עשירים ומלכים אלא יכול לשמש כל אחד ולמטרות רבות.
 
 

מהם השימושים בשיש?

כאמור, מגוון השימושים גדל בשנים האחרונות. השיש יצא מהמטבח ומחדרי האמבטיה והשירותים, שם היה השימוש העיקרי וכיום ניתן למצוא חיפויי שיש מפוארים ומיוחדים בבנייני יוקרה על הקירות או במרצפות השיש, בבתי עסק הזקוקים למראה יוקרתי, גם אולמות אירועים נוהגים להשתמש בשיש כאלמנט עיצובי ואפילו בדירות מגורים פשוטות באופן יחסי נעשה שימוש בשיש לשדרוג חדרים ופינות מסויימות.
 
 

מדוע חשוב לרכוש שיש ואבן אצל מומחים?

רכישת שיש ואבן הם לא דברים שיש להקל בהם ראש. המבחר הוא גדול ולכל שימוש ומקום יש את השיש שמתאים לו ולצרכי הלקוח. ברכישת שיש אצל חברה ותיקה ומנוסה כמונו אתם יכולים להיות שקטים שהשיש הוא מקורי ולכן כל תכונותיו ויתרונותיו נשמרים. המומחים שלנו ישמחו לייעץ ולהתאים לכם שיש ואבן לכל מטרה.
 
 

כיצד נשמור על השיש שלנו?

שיש ידוע בהיותו חומר עמיד מאד שיכול ללוות אותנו שנים רבות. שמירה עליו על פי ההוראות הספציפיות שתקבלו לפי הסוג שרכשתם תעזור לו להחזיק מעמד לאורך השנים ולהיראות נקי וחדש לאורך זמן רב. ניקוי תדיר ובהתאם להוראות, אי גרירת חפצים, טיפול נכון בכתמים, כל אלו הם רק חלק מהדרכים לשמור על שיש תקין ויפה לאורך זמן.
 
אין ספק שרכישת שיש ואבן היא חלק חשוב ביותר ולא זול בעת שיפוץ או בניית בית או עסק. כדאי להגיע לרכישת השיש עם רשימת צרכים וציפיות על מנת לבצע התאמה מושלמת.