עברית  |  English  |  
שירות פינוי דירה המטפל גם במקלטים בעיר ובמושב
קיבלתם מהעירייה או ממחלקת התרבות את המקלט בשכונה? ייסדתם שם חוג או פעילות מהנה? אל תנוחו על זרי הדפנה: במלחמה הבאה אתם עלולים למצוא את עצמכם כשחובת פינוי מוטלת על כתפיכם. הקדימו וצרו קשר עם חברת פינוי דירה כדי להיות מוכנים ליום זה.
לעתים, פינוי מקלט עלול להיות לא קל אם השארתם בו ספות עבות שבקושי הצלחתם להוריד פנימה, ציוד הגברה כבד, ציוד אתלטיקה וספורט, ותכולה נוספת שרמת הקושי שבהוצאתה מהמקלט עלולה להכביד עליכם. חברת פינוי דירה תדאג לסלק את התכולות הללו עבורכם ולבצע את חובת פינוי המקלט ביעילות ובקלות.

כל המעלות של חברת פינוי דירה

·         ביטוח מלא לצוות העובדים.
·         מפנים הכל, גם זבל, אשפה, ציוד כבד.
·         שומרים על כללי בטיחות.

מה מתבצע בעבודת הפינוי בפועל?

מגיעים למקלט ומתחילים בהליך סדור של פינוי מחסנים ומקלטים: הוצאת תכולה כבדה לאחר פירוקה, פינוי חפצים גדולים כקטנים, פינוי תכולות ישנות ומעופשות כולל פינוי בגדים, ובגדול – הותרת המקלט כשהוא ריק מתכולה. לאחר מכן, מתבצעות שתי פעולות. הראשונה, סריקה וניקיון עד רמת הבדל, כולל קרצוף עם מכשירי וחומרי הניקיון המתקדמים ביותר. לאחר מכן, יתבצעו פעולות שיסייעו לעירייה לקראת תפעול המקלט במלחמה: צביעה באדום וצהוב זוהר של קצוות המדרגות,, וביצוע סימונים זוהרים נדרשים ברחבי המקלט.

מתחייבים לעבודה מהירה ומידית

בחברת פינוי דירה יעשו כל מאמץ לסיים מהר ככל הניתן עם שירות הפינוי, תוך חוסר התפשרות על עבודה יסודית לטובתכם ולטובת המשתמשים העתידיים במקלט. שירות פינוי מקלט מקצועי חוסך לכם סחיבת תכולות מאתגרת ומתישה כלפי מעלה, וכמובן מקצר לכם את זמני ביצוע הפעולה. פינוי מקלטים אינו כמו פינוי נכסים אחרים לשימוש סחיר. בשונה מפינוי משרדים סטנדרטי, מדובר בתהליך שהופך מבנה בו המשתמש מתנהל באופן פרטי – למבנה ציבור שישמש את הקהילה במלחמה. לכן, חשוב לבחור בחברה מקצועית ובעלת ניסיון.
אנו מתחייבים לשירות חסר פשרות שיפתור אתכם מהר ככל האפשר מעול הפינוי, תוך השארת מקלט נקי, מסודר, מטופח ומוכן לשימוש חוזר במידה ויתאפשר.