עברית  |  English  |  
שירותי פינוי דירה
החלפת מקום מגורים נעשית, על פי רוב, לאחר התלבטויות ועקב רצון או הכרח לשנות את סגנון וצורת החיים. יש מקרים בהם מצב כלכלי מחייב החלפת דירה לקטנה יותר, לעיתים, זוג מבוגרים מעוניים לעזוב את הבית הגדול בישוב הכפרי, ולעבור לדירה נוחה בתוך העיר. לפעמים, יש צורך בהרחבת המשפחה, או בהחלפת מקום עבודה. כל אלו הינן סיבות טובות, ובכולם יש צורך להתארגנות זריזה בכדי להספיק לבצע את כל המטלות הקשורות במעבר – ויש הרבה כאלו.
 

ייעוץ מתאים

 
הפעולה הראשונה שמתחייבת מכורח המציאות, היא חיפוש ומציאת חברת הובלות שמבצעת פינוי תכולת דירה בצורה קבועה. חברה כזאת היא ממוקדת מטרה, ויש לה את כל הציוד והתשתית האנושית לביצוע העברת תכולה בצורה מסודרת ובטוחה. לקוחות, שזו להם הפעם הראשונה במעבר מקום מגורים, ישמחו לגלות שנציגי החברה יכולים לייעץ להם בכל שלב, ועצות טובות יכולות לחסוך זמן מיותר, עגמת נפש וכסף רב. נציגי שי פינוי דירה ישימו את טובת הלקוח לנגד עיניהם, והם יעשו הכול כדי שהשירות יהיה מעולה.
 

עבודת מנוף

 
חברה מסודרת מבצעת פינוי תכולת דירה על פי לוח זמנים מפורט. נציג החברה יגיע לדירה שאמורה להיות מפונה כדי להכיר את בעליה ואת התכולה שלה. הוא יתכנן במעמד הפגישה את דרכי ההעברה, ויקציב את כמות האנשים הדרושה לכך. במידה ויהיה צורך בהעברת פסנתר או רהיט גדול וכבד הוא יתכנן אספקת מנוף זרוע, או מנוף הרמה כדי להעביר את הפריטים דרך האוויר ודרך פתחי מרפסות רחבים. החברה תספק את הקרטונים לאריזה ותעשה זאת זמן מה לפני ההעברה כדי שתהיה אפשרות אריזה נינוחה.
 

אריזה והסכם

 
אריזה נכונה חיבת להתבצע, מאחר והיא עוזרת מאוד לשמור על שלמות החפצים, ומסייעת בהעברה מהירה ונוחה. יש צורך להשתמש בניילון נצמד, ניילון בועות, עיתונים, חבלים, מדבקות, טושים לסימון ועוד חומרי אריזה מתקדמים. החברה תחתום עם הלקוח על הסכם פינוי תכולת דירה שיכלול את כל התנאים החשובים בעת הפינוי. לחברה יש ביטוחים מתאימים לכיסוי כנגד נזקי גוף ורכוש שעלולים לקרות במהלך הפינוי. כך שכל העבודה תיעשה בצורה רגועה.