עברית  |  English  |  
שדרוג מראה לובי של בניין משותף
דף הבית >> מאמרים >> שדרוג מראה לובי של בניין משותף
רוב הישראלים גרים בבניינים משותפים. כאשר אנו נכנסים ללובי של בניין חדש אנו יכולים ליהנות ממראה חדיש ומבהיק של המבואה ומראה הלובי תורם לרווחת הדיירים ולהעלאת ערך הדירה. במידה ואתם מתגוררים בבניין מיושן יחסית ניתן לפנות לקבלן שיפוצים או לפנות לאגודה לתרבות הדיור ואף לקבל מענק שיפוצים ובתקציב נמוך יחסית ניתן לשדרג את מראה הלובי המשותף ולהעניק חזות מרשימה לכניסה לבניין. החלפת משטחי שיש ואבן בלובי של הבניין המשותף תעניק מראה יוקרתי ועיצוב נעים לעין. ניתן לבחור מתוך מגוון רחב של אפשרויות, ולכל ועד של בניין מגורים ניתן להתאים את האריחים המתאימים לתקציב העומד לרשותו ולטעמם האישי של הדיירים.

רצפה וחיפוי
כאשר באים לשפץ ולשדרג את מראה הלובי והכניסה של הבניין ניתן לבחור בין החלפת הרצפה הישנה והבלויה בלבד או להשקיע מעט יותר ולחפות גם את הקירות עם אריחים מעוצבים המעניקים מראה יוקרתי ללובי. אריחי שיש ואבן מגיעים במגוון רחב של גדלים, עיצובים, צבעים וסגנונות. כפי שאנו נוהגים לפנות לקבלת ייעוץ משפטי נכון בנושאי חוק ומשפט, כך חשוב כי נפנה לקבל ייעוץ מהמומחים בתחום ולכן חשוב כי נגיע לאולמות התצוגה של היצרנים והמשווקים השונים ונקבל ייעוץ מקצועי שיעזור לנו להחליט על הסגנון והמראה החדש של הלובי
.
מראה יוקרתי
שיפוץ הלובי תורם לרווחת הדיירים וחשוב מכך, מעלה את ערך הדירות שבבעלות הדיירים. האינטרס הוא משותף לכלל הדיירים והם נהנים מהמראה החדיש והיוקרתי של הכניסה לבניין. קל לנקות משטחי שיש ואבן ולכן ניתן לשמור על כניסה נקיה ובוהקת לאורך זמן. משטחי שיש ואבן  מגיעים במגוון רחב של טקסטורות וניתן לבחור בין משטחים בוהקים ונוצצים או משטחים בעלי דקורציה ייחודית המעניקה מראה יוקרתי כמו כניסה למלון מפואר ועוד. ניתן לשלב בקלות בין האריחים והדקורציות השונות ולכן כמעט כל לובי נראה שונה ואם אתם מתקשים לעצב בעצמכם ולבחור באריחים המתאימים תמיד תוכלו להיעזר בצוות המיומן של החברה שאף ישמח לבצע הדמיה ממוחשבת, או לפנות לקבלן שיפוצים מנוסה המיומן בעבודות עם שיש וחיפויי אבן.