עברית  |  English  |  
שדרוג הבית בהתקנת מערכות חימום תת ריצפתי
בשנים האחרונות תחום חימום התת ריצפתי החל לתפוס תאוצה ולהתפתח.
כיום לבתים רבים אשר מעוניינים בחימום הבית בשיטה חדשנית אשר מספקת חימום נעים אחיד ויעיל גם מבחינה אנרגטית קיים פתרון חימום תת ריצפתי זו היא שיטת חימום אשר מותקנת מתחת לריצוף בבית ומספקת חימום אחיד לכל שטח בבית.  חימום הבית על ידי מערכות אלו מספק חוויה נעימה ומושלמת בעונת החורף לבית חם ונעים. החום המופק מחימום תת ריצפתי הינו נעים יותר, שקט ואינו מייבש את האוויר בחדר ובבית לעומת מזגן.
לחימום תת ריצפתי יש מספר אפשרויות קיים חימום חשמלי וחימום על ידי משאבות חום מים, חימום עם גז כאן אנו נספק עבורכם מידע על מערכות המופעלות על ידי מים וחשמל.

חימום תת ריצפתי חשמלי:
מערכת חימום תת ריצפתי חשמלית בנויה ממערכת של גוף חימום אשר מולבשים מתחת לריצוף ומספקים חימום לבית דרך המרצפות של הבית.  שיטה זו היא שיטה אשר זולה להתקנה שכן אינה מצריכה מערכות מיוחדות או התקנה של צנרות. יתרונות המערכת החשמלית הם במהירות החימום של הבית, המערכת אינה מצריכה תחזוקה וכמעט ללא תקלות.  החיסרון המשמעותי ביותר של חימום על ידי חשמל הוא עלויות הפעלת המערכת שכן חימום כל הבית לאורך זמן מבזבז חשמל רב.

חימום במשאבות חום מים
מערכת חימום זו פועלת על ידי צנרת מים אטומה שעוברת מתחת לריצוף הבית.
חימום המים מתבצע על ידי משאבות חום שמחממות את המים חימום הבית בעזרת מים הינו חסכוני בחשמל משמעותית מהמערכת הרגילה. התקנת מערכות אלו הינה יקרה יותר מכיוון שהיא מצריכה התקנה של צנרת מים מתחת לריצוף או הסבה של צנרת מים קיימת. מערכת המים היינה אטומה כך שאין נזילות. משאבות החום הינם בעלות יעילות גבוהה מאוד ופועלות בשקט כך שאינן מרעישות בבית  המשאבות מחממות את המים ומזרימות את המים החמים לתוך הבית.

אלו הם שני המערכות בפופולריות כיום בשוק.
כיום יותר ויותר חברות מתמחות בתחום ונהיית תחרות דבר שגורם לירידת מחיר.
התקנת מערכות לחימום תת ריצפתי מתבצעת בדרך כלל בזמן שיפוץ הבית מהיסוד או בנית בית חדש. לפני שדרוג כאשר אתם מעוניינים בהתקנת המערכת תחילה התייעצו עם מומחים אשר יתכננו עבורכם את המערכת הנכונה והמתאימה ביותר לבית. פנו לחברות וותיקות ומנוסות שלהם יש נסיות רב וידע בתכנון והתקנה מקצועית שכן זה הוא מוצר המותקן מתחת לריצוף הבית והתקנה לקויה יכולה לגרום לבלגן גדול וכאב ראש מצדכם לתיקון הבעיה. חברות מקצועיות מספקות אחריות של מספר שנים עבור ההתקנה ועבור הציוד. מערכות לחימום תת ריצפתי אשר מותקנות בצורה מקצועית יפעלו במשך שנים רבות ויתנו לכם שקט נפשי.