עברית  |  English  |  
ריצוף שיש ואבן עבור חדרי האמבט
 מקלחת נעימה ויפה היא כזו שתעניק לכם חוויית רחצה ייחודית ומפנקת. אולם על מנת ליצור אווירה נעימה שכזו בחלל חדרי האמבט ישנו צורך ראשית להתייחס לכמה וכמה גורמים, והמרכזי מביניהם הינו כמובן נושא הריצוף והחיפוי. מקלחת יפה ומבריקה היא כזו שכוללת ריצופי יוקרה של שיש ואבן, אחד מסוגי הריצוף והחיפוי המבושים והפופולאריים ביותר הן בקרב המגזר הפרטי והן בקרב המגזר הציבורי. אבן השיש היא טבעית ומרשימה במיוחד ומגיעה בשלל גוונים, דגמים וצורות שונות.

מהם הייעודים של אבן השיש?

מעבר לכך לאבן השיש ישנם לא מעט ייעודים כמו למשל חיפוי קירות, ריצוף חדרי אמבט ושירותים בעת חידוש אמבטיה או שיפוץ, משטחי עבודה במטבחים, בנייה של עמודים ועוד מגוון רחב של מטרות ושימושים שונים. אבן השיש בדרך כלל מיועדת עבור מקומות לחים, בהם נעשה שימוש מוגבר עם מים, שכן השיש ידוע בזכות רמת עמידותו בפני רטיבות ולחות. מעבר לכך אבן השיש הינה נהדרת ונוחה מאד מכיוון שניתן לנקות אותה ביתר קלות ללא שום מאמץ. במפעלי השיש השונים ניתן להיחשף למגוון עצום של סוגי שיש שונים עבור האמבט המיועדים למטרות שונות.

כיצד להיערך לקראת עבודות ריצוף וחיפוי הקירות?

אם אתם מתכננים לעצב מחדש את חללי חדר האמבט חשוב ראשית לקבל ייעוץ מטעם מעצבי פנים מומחים וכמובן לדאוג לפינויה של הדירה על יד צוות עבודה מקצועי מטעם חברות פינוי דירות. ריצוף או חיפוי קירות באמצעות שיש ואבן הינן פעולות מורכבות שמחייבות סביבת עבודה ריקה ללא שום אלמנטים שיפריעו או יעכבו את רצף העבודה. היערכות נכונה לקראת עבודות הריצוף או החיפוי תבטיח לכם שעם סוף התהליך התוצאות שיתקבלו יהיו אופטימאליות.

טווח מחירים של אבן שיש

מפאת המבחר הגדול של אבני השיש שמוצעות כיום בשוק, קרוב לוודאי תיתקלו בקושי להחליט איזה מבין בסוגים הללו הכי מתאים לצרכיכם. על מנת להקל על תהליך הבחירה מומלץ ראשית להגדיר את התקציב המיועד לרכישה ולקחת בחשבון שטווח המחירים הממוצע עבור מטר של שיש נע בסביבות ה- 200 ₪.