עברית  |  English  |  
ריצוף שיש ואבן לסביבת הבית והחצר
דף הבית >> מאמרים >> ריצוף שיש ואבן לסביבת הבית והחצר
בעולם תעשייתי עשיר ומגוון, ניתנות לכם מגוון של אופציות והבחירות לבצע ריצוף קרמיקה, שיש ואבן בחלל הבית הפנימי והחיצוני. אז נכון שרובנו לא מונעים מסיכונים ועדיין, מי שיבחר בעיצוב בעל חיות, חמימות ואוטנטיות, יבחר מן הסתם להותיר בצד את הפורצלן ומאידך יבחר ריצוף שיש ואבן לבית. במאמר זה נעסוק בנישה זו ונספק יתרונות בדרך אל הבחירה הנכונה.

על מרצפות ועל אריחי שיש באבן
השילוב של שיש ואבן באמצעות ריצוף שיש ואבן בא לידי ביטוי ביכולת השילוב של טיב, מרקם וצבע גם יחד. אבן ושיש הם גורמים החוברים מן הטבע, אי לכך ובהתאם לזאת אריחי הריצוף שונים אחד מן השני וזה מה שמסביר את השוני באבן כאשר מתייחסים למשטח שלם. היתרון במשטח של שיש ואבן, בא לידי ביטוי לייצר הומוגניות נוכח עבודת הליטוש ומאידך מראה טבעי עד כמה שניתן. שימוש של ריצוף שיש ואבן בא לידי ביטוי גם בבניית משטח לסביבה חיצונית ואפילו מייצר גישה קלה.

על ריצוף שיש לסביבת הבית
כשמדברים על ריצוף שיש ואבן מדברים על התאמה קלאסית לבית. מאז ומתמיד היווה חומר זה כמוצלח הן בזכות היכולת שלו להיוותר מבריק ומחודש. את המרצפות הללו היה ניתן לראות בבתי מלוכה מפוארים או אפילו בבית העשירים הסמוך. נכון להיום, כל אחד יכול להקנות לעצמו את זכות ריצוף שיש לבית באיכות ובעלות המשתווה לכל כיס.

כיצד נבחר אבני ריצוף לחצר או לחלק החיצוני? טיפים לרכישה
וודאו כי מדובר באבנים המיועדות לתנאי אקלים קרים או חמים, דהיינו עמידות מגשם, סופה ואפילו חום השמש אשר בסביבת גינות גג וחצרות תמיד נתקלים בהם. זכרו כי בעודכם בוחרים אריחים שאינם מתאימים, אתם עלולים לצור שחיקה מהירה נוכח השמש היוקדת וחוסר ההתאמה של האריח לתנאים שעליהם דברנו. בסופו של דבר, קיים בכם הרצון לשמר את המראה הטבעי לאורך זמן ולהקנות לו עד כמה שאפשר את המראה הטבעי. למידע נוסף, היכנסו לאתר, קראו אודות עיצוב באמצעות אבן ושיש, עיינו בטיפים ובהמלצות של גולשים מרוצים והעיקר שתבצעו את הבחירה הטובה והנכונה ביותר.