עברית  |  English  |  
ריצוף בעזרת שיש קיסר
בחירת ריצוף לבית אינה משימה קלה. זוהי החלטה שיכולה להשפיע על מראה הבית כולו. החיפוש אחרי הריצוף המתאים גורם להרבה אנשים לעבור בין חנויות ומפעלים שונים, ולבדוק עוד ועוד דוגמאות של אריחים, תהליך שלוקח לעתים זמן רב. ניתן להקל על הבחירה ולהציע ריצוף בעזרת שיש קיסר.
למה כדאי להשתמש במרצפות שיש קיסר?
מדובר במרצפות העשויות בצורה הטובה ביותר, הן עמידות בפני מים ולכן קל לנקות אותן, הן חזקות וקשה מאוד לסדוק או לשבור אותן, ולכן ניתן להשתמש בהן שנים רבות ללא חשש, והן גם מעוצבות במבחר גדול של דגמים המתאימים לכל בית ועסק.
אלו סוגים של מרצפות ניתן למצוא?
ניתן למצוא מרצפות בגדלים שונים ובגוונים שונים. יש מרצפות גדולות שמתאימות לריצוף חדר גדול, מבואה או אולם, ומרצפות קטנות יותר שמתאימות לריצוף של מטבח או חדר אמבטיה. יש גוונים בהירים של מרצפות שנותנים לחדר תחושה של אור ורוגע, ויש גוונים כהים של מרצפות שנותנים לחדר תחושה של קרירות ויוקרה.
לאלו מקומות ניתן להתאים ריצוף מיוחד?
ניתן להתאים ריצוף מיוחד לבית שרוצים לשדרג את המראה שלו .ניתן להתאים מרצפות מיוחדות גם למשרדים או חנויות כדי לשפר את העיצוב  שלהם, ולהוסיף לאווירה  המיוחדת שלהם .גם למקומות גדולים כמו גני אירועים ומסעדות ניתן להתאים ריצוף בעיצוב יוקרתי ומרשים, ובמוסדות ציבור כמו בתי ספר ובתי חולים להתאים ריצוף טוב וחזק. ריצוף מוסיף אופי וייחודיות למראה של כל חדר.
איזה משטחים נוספים אפשר לרצף בשיש?
אפשר לרצף בשיש קיסר את חצר הבית והכניסה לבית , את שביל הכניסה לבניין או לבית, את המדרגות בתוך הבית או מחוץ לבית, את המרפסת בבית, וגם את החניה אפשר לרצף ולשדרג.
כל משטח ניתן לרצף. צריך רק לבחור את הריצוף המתאים. צריך לבחור מרצפות בדגם שמשרת בצורה הטובה ביותר את צרכי הבית העסק או החצר שאליו הן מיועדות, ולדאוג שיהיו מתאימות בצבע ובמראה לסביבה העיצובית. ריצוף טוב יחזיק מעמד זמן רב, ויוסיף לנוחות ולמראה של כל משטח.