עברית  |  English  |  
ציפוי אמבטיה בדירות שכורות – הצד השוכר
 
שוק הנדל"ן בשילוב המצב הכלכלי בימינו אינו פשוט כלל וכלל, ולכן לא כולם יכולים לקנות דירה משלהם. מי שאין לו דירה משלו מתגורר בדירה שכורה, שאינה תמיד מותאמת לרצונו ולטעמו. כמו כן, דירה שכורה היא מצב זמני בדר כלל. אנשים רבים מחליפים את הדירות שלהם בהתאם לנסיבות החיים, ולכן הם אינם ממהרים לשפץ ולעצב דירה שהם כנראה צפויים לעזוב בעתיד. 
 

מי מפחד מאמבטיה ישנה? 

מי שהתמזל מזלו לגור בדירה שיש בה חדר אמבטיה גדול עם אמבטיה של ממש כנראה יהנה מאוד מדירה כזו וינצל את חדר האמבטיה באופן מלא ויעיל. מאמץ קל ותשומת לב מספיקה יכולה להפוך אמבטיה בדירה שכורה לתענוג של ממש, אפילו באופן זמני. 
 
ציפוי אמבטיה הוא משהו שנוטה להתקלף ולהתבלות, והדיירים בדירות השכורות לא תמיד מקפידים לשמור על האמבטיה במצב תקין ונקי מכיוון שבסופו של דבר היא לא שלהם. מי שמתעתד לשכור דירה ומוצא בה אמבטיה במצב לא מושלם, בלשון המעטה, אל לו להיבהל. במקרים רבים מדובר בנזק קוסמטי בלבד הנובע מבלאי הטבעי שממנו "סובל" כל ציפוי אמבטיה. 
 
אמבטיה ישנה ומוזנחת היא מצב די נפוץ בדירות שכורות. מי שהאסטתיקה, המראה והעיצוב חשובים לו, אפילו בדירה שכורה, יעשה כל שביכולתו על מנת לעצב אותה לפי טעמו. למי שיחליט שהוא רוצה אמבטיה של ממש ולא רק מקלחת יש עוד חדר בבית לעצב, חדר האמבטיה. את העיצוב של חדר האמבטיה ניתן לרענן בקלות על ידי טכניקה של ציפוי אמבטיה. חומרי הציפוי מגיעים בצבעים וגוונים שונים, אז כל מה שצריך לעשות זה להחליט על הצבע הרצוי ולעצב את חדר האמבטיה לפי מה שמתאים, וכמובן לפי ההעדפה האישית. 
 

הבית הוא שלנו 

 
גם כאשר גרים בדירה שכורה חשוב לנו להרגיש בבית. על מנת להרגיש בבית צריך להוסיף לדירה השכורה דברים המאפיינים את דייריה, ולאו דווקא מדובר בריהוט. שינוי ושיפור חדר האמבטיה בדירה שכורה לא רק ינעים את שהותכם בדירה, אלא גם יותיר את החותם שלכם. ציפוי אמבטיה הוא שינוי קבוע של החדר כולו והוא תמיד ישאר כפי שבחרתם אותו.