עברית  |  English  |  
פינות אוכל מעוצבות – הפינה של הבית
אין ספק שפינת האוכל היא מקום חשוב בבית, מקום בו כל בני הבית מתרכזים יחדיו, אוכלים את המטעמים שבישלו וחולקים את הסיפורים על השבוע שעבר עליהם עם קרוביהם. יש האוהבים את פינת האוכל בביתם פשוטה ויש כאלו שאוהבים פינות מהודרות מעץ מלא, זכוכית ועוד.
 
יש האוהבים לעצב את מטבח ופינת האוכל כיחידה אחת עם צבעים אחידים ולעומת זאת יש דירות שמחולקות למספר חללים, כלומר המטבח ופינת האוכל מופרדים, דבר שמאפשר עיצוב של שני החללים בצבעים שונים ובקונספט לא שגרתי. כל חלל והעיצוב השונה והייחודי לו. פינת האוכל היא לא רק לסעודה, פינת האוכל תורמת לעיצובו הכללי של הבית כולו ולכן יש לתת לה מקום ראוי, היא צריכה להיות מעוצבת אך פרקטית ומזמינה. יש לזכור שתפקידה של פינת האוכל היא לגרום לבני הבית לשבת סביבה וליהנות ממטעמים. במאמר הבא תוכלו לגלות אילו פינות אוכל קיימות ואיך בוחרים אחת כזאת.
 
הראה לי את רהיטך אגלה את מעמדך
בעולם העיצוב המודרני והעשיר כל כך, כל אחד מאיתנו מעוניין להראות ולהיראות. מסיבה זו אנשים רבים בוחרים ריהוט עכשווי ממיטב הטרנדים של השנה האחרונה. יש לקחת בחשבון שריהוט משפיע על נראות הבית ובמיוחד על הסטטוס שלו ושל בעליו. ריהוט מודרני ממיטב הטרנדים העיצוביים יעיד על דיירים שמבינים בעולם העיצוב ויכולים לאפשר לעצמם רהיטים יקרים וזאת לעומת ריהוט יד שנייה שנראה ישן וממחוזר ומעיד על מעמד בינוני\ נמוך. בשוק הרהיטים ישנו היצע גדול של פינות אוכל מעוצבות וכל אחד צריך להגיע להחלטה ברורה באשר לפינה שמתאימה לחלל הבית שלו, לדיירים המתגוררים בו ולאורך החיים.
 
סוגי פינות אוכל
  • שולחנות אוכל נפתחים- לאנשים שאוהבים לארח קיימים שולחנות אוכל נפתחים עם כסאות תואמים. ניתן גם להוסיף כסאות עפ"י עיצוב אישי ולא כחלק מסט.
  • שולחנות עגולים- שולחנות עגולים נקראים גם "שולחנות אבירים". שולחן עגול ללא פינות. ניתן להוסיף כסאות עפ"י עיצוב אישי ולא כחלק מסט.
  • פינות אוכל מרובעים- גם כאן ניתן להוסיף כסאות עפ"י עיצוב אישי ולא כחלק מסט. מתאים בדרך כלל לבתים שהחלל שלהם הוא בצורת מלבן.
 
כאשר מחליטים לרכוש פינת אוכל חדשה, יש לבדוק אם היא אכן מתאימה לחלל ולשאר העיצוב. זכרו, הריהוט חייב להיות פרקטי ונוח על מנת שנוכל להשתמש בו ולא רק להסתכל על פינת האוכל שלנו. פינת האוכל צריכה לשרת אתכם ואת האורחים שלכם.
 
כעת שקראתם את המאמר, כל שנותר הוא לגשת לחנות הרהיטים הקרובה לביתכם ולרכוש לכם פינת אוכל נוחה, פרקטית ומעוצבת.