עברית  |  English  |  
פינוי דירה מקצועי
בחירת חברה לפינוי דירה תוך מתן דגש על אריזה נכונה, פינוי מהיר ובטוח בצורה מסודרת ושמירת על ניקיון הסביבה.
 

בחירת חברה

 
אנשים אשר מבקשים לעבור דירה עושים זאת מסיבות שונות ביניהם כלכליות, אישיות, למטרות תעסוקה ולימודים ועוד. בכל מקרה, כל מי שמבקש לעבור דירה חייב לחפש ולמצוא חברה מקצועית אשר מסוגלת לבצע את העברת הדירה בצורה מהירה ובטוחה. יש צורך להתקשר לנציגי החברה, לשמוע פרטים על כל הנושא של פינוי דירה ולהזמין הצעת מחיר. שי שטיקגולד הינו מומחה פינוי דירה, והוא או נציגו יגיעו, במקרים רבים, לדירה כדי לראות אותה ואת תכולתה.

 

פינוי תכולה

 
יהיו מקרים בהם הם יבקשו הסבר על סוג התכולה. ועל פי כל הנתונים שיקבלו הם יגישו הצעה מתאימה ויתחילו לתכנן את הפינוי כדי לעמוד במשימה בהצלחה. במידה ויהיה צורך יתכננו המנהלים גם פינוי מקלט שצמוד לדירה, פינוי חפצים מגג הדירה באמצעות מנוף מיוחד, פינוי פסולת מהחצר ועוד. כל הרכוש הזה יפונה במשאית הובלה עם ארגז סגור שנועד לשמור על התכולה מפני נזקי גשם ורוח.
 

ניסיון בעבודה

 
עובדי חברת פינוי דירה מנוסים מאוד והם יודעים להעביר את כל סוגי החפצים בזהירות מרבית. הם יכולים לשאת על גבם מקררים כבדים ובמקביל לסחוב פריטים עדינים ושבירים. כל העברת חפץ תתבצע ברגישות מרבית והם יקפידו לעבוד בשקט. המשאית של החברה לא תתפוס את חניית השכנים, אלא אם כן אין ברירה אחרת, והדבר סוכם עימם מראש. בסוף העבודה ישאירו העובדים סביבת עבודה נקייה כדי שהניקיון והסדר במרחב הציבורי הקרוב לדירה יישמרו במלואם.
 

אריזה נכונה

 
מנהלי החברה רואים באריזה טובה ונכונה גורם חשוב בכל נושא של פינוי תכולת דירה, לכן, הם ישקיעו מאמץ רב בהדרכת האורזים. הם יספקו את הקרטונים לאריזה וידריכו את הלקוחות בשיטות אריזה נכונות, בסידור הקרטונים, בסימונם ועוד. יש צורך להשתמש בניילון בועות וניילון נצמד לאריזה פריטים עדינים. גם בנייר עיתון ובניירות אריזה לבנים שאינם מעבירים לכלוך עושים שימוש. קל יותר להעביר קרטונים ארוזים ומסומנים ועובדי הקבלן יתודרכו היכן להניח כל קרטון או חפץ בעת הפריקה.