עברית  |  English  |  
פינוי דירה לפני מכירתה מעלה את שווי הנכס ומגביר את סיכוייכם לממש עסקה חלומית
בעלי בתים רבים סבורים שאם יש להם דירה – הם לבטח יוכלו למכור אותה בשל מצוקת הנדל"ן בישראל. המציאות מוכיחה שדווקא בשל מצב זה נוצר קושי למכור דירות אם הן לא מתוחזקות כמו שצריך. שירות פינוי דירה יעשה זאת נאמנה עבורכם.
חברת פינוי דירה בהנהלתו של שי שטיקגולד כבר סייעה לבעלי בתים רבים למכור את דירותיהם, תוך הזנקת שווים אל מעל למחיר המקובל באזור מגוריהם. במציאות, יש ניקיון וסידור, ויש ניקיון וסידור של חברת פינוי דירה, והלקוחות שבאים לבדוק את הדירות ממש מצביעים ברגליים לטובתנו, כפי שהיטיבה להוכיח המציאות. מה הסוד שלנו בחברת הפינוי? כיצד אנו יכולים להפוך כל דירה לנכס מניב, מבוקש ואטרקטיבי?

חשיבה מחוץ לקופסה, בהתאם ללקוח העתידי של הדירה

זו לא סיסמה, אלא חלק בלתי נפרד מהעבודה שלנו. אנו מייחסים חשיבות לאזור בו גר הדייר, ולתנאים סביבתיים נוספים העולים מסוג ההכנה הנדרש לדירה. לדוגמה, אם הדירה ממוקמת במרכז תל אביב יש חשיבות רבה לעיצובה של הדירה, סידורה הפנימי, והדגשת הסטייליסטיות והמיתוג שבחפצי הדירה, לעומת דירה הממוקמת באזור מסורתי או דתי בנתניה או בני ברק, בה כנראה הקונים ישימו לב גם לרמת ההידור של המזוזה בכניסה, ולמאפיינים נוספים הקשורים לדת ומסורת. אנו ממש מבינים לקוחות, מדברים בשפה שלהם, ועל כן נוכל לסייע לך.

תרגום האפיון לביצוע פינוי דירה

לאחר שהובן בחברה סוג הפינוי הנדרש, מתחיל שלב הביצוע. במסגרתו, יגיעו לדירתך צוותי הפינוי במועד שנקבע: לוחות זמנים מדויקים, שעה זאת שעה. יתבצע פינוי מדירה של חפצים שלא יתרמו למאמץ המכירה. פינוי חפצים אלו ייועד אך ורק לאתרי פינוי מורשים, שכן סילוקם לרחוב יגרור עימותים מיותרים עם הרשויות: הן יאשימו אותך, ורק אותך, בשל היותך בעל הדירה. לכן, כל ביצועי הפינוי של חברת פינוי דירה חוקיים לחלוטין.

לאחר פינוי החפצים

לאחר פינוי תכולת דירה מקיף, בו מבצעים מיון חפצים, פינוי רהיטים וביצוע כל פעולת פינוי אחרת, מתחיל שלב הניקיונות. אנו נדאג להשאיר לך דירה שתיראה כמו סוויטה במלון 5 כוכבים, אשר כבר מהתבוננות עליה בכניסה ייווצר הניצוץ הראשוני ללקוחות שלך: אנחנו שאפתנים, רוצים הצלחות, נמרצים, לא מחפפים.
על מנת לצרוך את השירות – טלפון לחברת הפינוי ושוחח עם מומחה פינוי דירה שידאג להפנות נציג לדירתך!