עברית  |  English  |  
פינוי דירה ללקוחות שונים
 
פינוי דירות עבור לקוחות רבים מדירות שונות. הלקוח מקבל את מלוא תשומת הלב והוא יהיה נוכח בעת העברת תכולת דירתו.
 

פינוי דירה מורכב

 
אנשים גרים בדירות מסוגים שונים, וכל פינוי של דירה הינו פרויקט מורכב שיש צורך לתכננו בצורה טובה ולבצעו על הצד הטוב ביותר. יש דירות שממוקמות בבניין דירות שיש בו מעליות, יש דירות שנמצאות בבתים ישנים ללא מעלית, והצורך הוא לבצע פינוי תכולת דירה מקומה עליונה דרך חדר המדרגות. יש שיכוני רכבת, יש בתים בודדים ודו משפחתיים ועוד. לפני כל פינוי כזה יש צורך לקבל פרטים על התכולה, ובמקרים מסובכים להגיע ולראות את הדירה מקרוב.

 

ניסיון בפינוי דירות שונות

 
שי שטיקגולד הינו מומחה פינוי דירה וחברתו עובדת בכל רחבי הארץ. החברה יכולה לבצע פינוי דירה בתל אביב והעברת תכולתה לצפון, או פינוי מדירה שממוקמת בדרום והעברת למרכז. כל משימה כזאת תתוכנן ויילקחו בחשבון כל הפרמטרים הנדרשים. צוות העובדים יגיעו במועד לצורך פינוי הדירה והוא יתחיל בהעברת החפצים בצורה מסודרת. הוא יודע להעביר חפצים כבדים וגדולים, וכן, פריטים עדינים ושבירים. הכול יועבר ברגישות, ותינתן מלוא תשומת הלב לכל לקוח.
 

ביטוח והסכם

 
חברה מסודרת רוכשת פוליסות ביטוח מתאימות לעבודתה, והן כוללות פיצוי על נזקים אפשריים לגוף, לרכוש, לצד ג', לעובדים ועוד. צד ג' הינו כל אדם גורם שאינו קשור לביטוח אבל יכול להיפגע במהלכו, דיירי הבניין, עוברי אורח ורכוש הבניין הם דוגמא טובה לצד ג'. הם עלולים להיפגע וטוב שיהיה כיסוי ביטוחי לכך. בנוסף, יבקשו המנהלים לחתום על הסכם מתאים עם הלקוחות שיפורטו בו כל ההסכמות החשובות בנושא. פינוי דירה יהיה ייעשה עם שקט נפשי ובאווירה טובה כאשר יש הסכם טוב וביטוח מתאים.
 

עובדים מיומנים

 
עובדי החברה מיומנים בביצוע, פינוי חפצים, פינוי בגדים, פינוי רהיטים ועוד מכל סוג של דירה ועבור כל לקוח. הלקוח יעמוד במרכז תשומת הלב ונוכחותו חשובה בעת הפינוי. הוא מכיר יותר טוב מכל אדם אחר את רכושו, הוא היה נוכח בעת אריזת הקרטונים וסימונם, והוא יכוון את העובדים לגבי פריקת הקרטונים בבית החדש.