עברית  |  English  |  
פינוי דירה ותכולתה
 
יש צורך להזמין פינוי דירה זמן סביר לפני מועד הפינוי וכדאי לבחור חברה שמנהלה מכיר היטב את כל הנושא לעומק.
 

מעבר דירה מעת לעת

 
מעבר דירה הוא פרויקט מורכב וצריך להתייחס אליו בהתאם. אנשים אשר עוברים דירה עושים זאת מספר פעמים בודדות במהלך החיים, ובדרך כלל, יש הפרש שנים ניכר בין מעבר אחד לשני. אנשים אלו לא תמיד זוכרים איך מתמודדים עם כל המטלות שכרוכות במעבר ועם ההכנות המתישות. אנשים אשר עברו לאחרונה דירה מכירים את הנושא ויודעים שיש צורך בהקדשת זמן ומחשבה לכל העניין. כל אלה ואחרים נוספים יודעים שיש צורך בחברה מקצועית שמבצעת פינוי דירות.
 

הכרת הכרוכות בפינוי דירה

 
שי שטיקגולד הינו מומחה פינוי דירה והוא ביצע בעבר עשרות משימות של פינוי תכולת דירה, פינוי משרדים ומבנים שונים אחרים. הוא יודע לגשת אל כל פרויקט בצורה נכונה, מכיר את כל הבעיות שעלולות להיות וצופה אותם מראש. לחברתו יש תשתית שבנויה על צוות מקצועי וציוד מתקדם לפינוי דירות וכל הארגון הזה מסייע מאוד לבצע כל סוג של פינוי דירה. הצוות יודע לפתור בעיות שצצות במהלך העבודה ולעובדים ולמנהלים יש כושר אלתור שמסייע להם בכך.
 

פינוי באמצעות מנוף

 
במידה ויש פסנתר גדול או רהיטים ענקיים בתוך התכולה יהיה צורך להביא מנוף מיוחד לצורף פינויים. פינוי חפצים אלה או פינוי רהיטים שאינם עוברים דרך פתחי דלתות סטנדארטיים ודרך חדרי מדרגות מחייב פינוי אווירי דרך פתחי מרפסות רחבים. מפעיל המנוף הינו בעל הסמכה מיוחדת לכך, והוא מפעיל אותו תוך דאגה מרבית לביטחון כל מי שנמצא בקרבתו, ותוך דאגה לרכוש היקר המועבר דרכו. פינוי דירה מוצלח ייעשה לאחר שמנהלי החברה יבדקו את הדירה ואת תכולתה ובכך יתכננו אותו כהלכה.
 

הזמנה במועד מתאים

 
יש צורך להזמין פינוי דירה זמן רב מראש, ובמיוחד הדברים אמורים לגבי הזמנות שמתבצעות בחודשי הקיץ העמוסים. חודשים אלו הינם עתירי ביקוש בגלל שהמשפחות רוצות לסיים את סידורי העברת הדירה לפני התחלת שנת הלימודים במוסד הנבחר שבקרבת הבית החדש. בחירת חברת הובלה למשימות של פינוי דירה חייבת לקחת בחשבון את כל הפרמטרים הללו ואחרים נוספים.