עברית  |  English  |  
פינוי דירה והובלה
יש מספר סוגי הובלות והובלת דירות היא אחת מהמורכבות ביותר. החברה מבטחת את פעילותה וחותמת על הסכם עבודה מסודר.
 

ביצוע הובלות שונות

 
חברת הובלות מבצעת עשרות הובלות לאורך השנה, והן נבדלות אחת מהשנייה באופיין ובמורכבותן. יש הובלות שנעשות בקלות יחסית, והן כוללות פינוי רהיטים מבתים, פינוי מחסנים ומקלטים ,פינוי דירה להשכרה שיש בה תכולה מעטה ועוד. יש פרויקטים מורכבים שביניהם ניתן למנות: פינוי דירה גדולה, פינוי בית בן מספר קומות ועוד. אלו הם פרויקטים בהם יש צורך לפנות תכולה מרובה ובמקרים מסוימים, יהיה צורך במספר ימי עבודה או במספר צוותים בו זמנית.
 

ציוד רב ומגוון לצורך פינוי דירה

 
חברה מקצועית יודעת להתנהל בכל אחד מסוגי המשימות, ויש לה את כל הציוד המתאים שמסייע לצוות המקצועי. יש לה משאיות מגדלים שונים וכל אחת נועדה לפינוי מסוג אחר. יש משאיות פתוחות או טנדרים שמיועדים לצורך פינוי פסולת מחצרות של בתים, יש משאיות גדולות עם ארגז סגור שנועד לשמור על כל הפריטים בעת המעבר מנזקי מים, לחות, רוח ועוד. מנהל החברה, שי שטיקגולד, יודע לתכנן כל הובלה וייתן את מלוא השירות המתאים לכל לקוח.
 

ביטוח והסכם

 
חברה מסודרת מחזיקה בידה פוליסות ביטוח מתאימות לפעילותה. יהיו לה ביטוחים לכיסוי נזקי רכוש ונזקי גוף אפשריים, ובנוסף ביטוחים לצד ג' שנועדו לתת כיסוי לכל מי שאין לו קשר עם העסקה אבל יכול להיפגע במהלכה. דיירי בניין שבו מתבצע פינוי דירה הם דוגמא מובהקת לצד ג'. גם עובדי הקבלן יזכו לביטוח מתאים וכל הכיסוי הביטוחי המורחב הזה מאפשר פעילות עם ראש שקט ובביטחון יחסי רב. בנוסף לכך, ירצה מנהל החברה לחתום על הסכם התקשרות עם הלקוח, ובו יירשמו כל תנאי ההתקשרות.
 

עמידה בלוח זמנים

 
מנהל החברה יקפיד על לוח זמנים מדויק ומפורט ויעמוד בו. שוכרי דירה או מוכרי דירה מתחייבים לפינוי על פי תאריך שנכתב בחוזה. כל סטייה מהתאריך יכול לגרום לנזקים כספיים, ולכן יש, לעיתים, סעיפים המטילים קנסות על כל מי שמוסר את הנכס באיחור. כדי לא להיכנס לאי נעימויות יהיה חייב מנהל חברת ההובלה להקפיד על הגעה בזמן.