עברית  |  English  |  
עיצוב מטבחים לבנים באמצעות שיש
 
 
המטבח שלכם זקוק לשדרוג מיידי? התקציב שלכם לוחץ ו/או לחילופין אין לכם אנרגיות לעבודות שיפוצים מאסיביות מידי? החלפת שיש תעשה בדיוק את מה שדרו/ש כדי לשדרג את המטבח שלכם ולהפוך אותו לבעל מראה יוקרתי וזוהר יותר, באמצעות פריט אחד ופשוט ביותר
שיש הקיסר הוא כמובן בין משטחי העבודה היותר נפוצים בארץ. אולם , בשנים האחרונות, אנחנו חוזים בשינוי משמעותי בתחום עיצוב השיש. העיצוב בשנים הקרובות הולך להפוך לקלאסי וסולידי ביותר, הן מבחינת הגוונים והן מבחינת סגנון השיש עצמו שהופך למעודן יותר אך יחד עם זאת רגיש יותר. השיש המודרני יהיה מיוצר מחתיכה אחת, הוא מאופיין בעיקר מחומרים כמו קוריאן או חברון אשר מאופיינים כחומרי גלם חלקים יחסים ובעלי מרקם אחיד.
 
 
מהי הדרך הטובה ביותר להזמין שיש יוקרתי למטבח?
חשוב לבחור בחברה העובדת עם מותגים ויצרניות מוכרות כתוצאה מהצורך ארוך הטווח של המוצר הזה. איננו מתקינים שיש פעם בשבועיים וגם לא פעם בחמש שנים. על כן, רצוי לבחור במותג מוכר ויצרן איכותי שיבטיח לנו שירות איכות  לאורך שנים ארוכות. משטחי שיש לא מוכרים משנים את צורתם באופן מהיר, נשרטים ונשחקים תוך זמן קצר. משטחי שיש , במיוחד משטחי שיש לבנים , בהם יש להקפיד על משטחים בלתי שריטים.
 
 
כיצד ניתן להוזיל את עלות השיש ובכל זאת לשמר את המראה היוקרתי
,
הוזלת עלויות שיש, במיוחד בעת עיצוב מטבחים לבנים עם שיש לבן. ההוזלה שניתן לבצע היא דווקא בתקופת החגים ועונות המעבר. תקופת החורף היא תקופה טובה במיוחד להחלפת ורכישת שיש מעוצב כתוצאה מירידת המחירים. העלויות הנמוכות יאפשרו לכם לבחור בעיצובים יוקרתיים למטבח כתוצאה מהורדת המחירים בתקופה הזאת.
שיש ארגונומי וטכנולוגי - השיש החדש של הבית החכם
שיש עם טכניקת המטבח החכם הוא אחד החידושים היותר מתקדמים בתחום עיצוב המטבחים. שיש עם אפשרויות הרמוניקה, למשל שיש עם אפשרות הזזה והכנסה מחודשת יעניקו לכם מקום נוסף במטבח ועיצוב משלים ייחודי. תוכלו לבחור בעיצוב זהה לשיש הקיים ובכך ליצור עיצוב המשכי במטבח.
 
שחור לבן - העיצוב בששיגע את המטבח הישראלי
 
עיצוב הקונטרה הזה הוא בין העיצובים האהובים ביותר בתחום עיצוב המטבחים הפרטיים בארץ. המטבח הלבן, הולך ונעלם ואת מקומות תופסים הגוונים השחורים והמטאליים. הצבעים הבהירים והלבנים לעומת זאת, עובר אל משטח העבודה שבעבר היה כהה יותר, משנה את עורו, כלומר את צבעו, ויוצר קונטרסט עיצובי מושך, בעל מראה, סטרילי ומודרני. הגוון הלבן של השיש יוצר תחושה של ניקיון ואווירה רגועה