עברית  |  English  |  
עבודות עץ למראה משודרג
עץ הוא חלק בלתי נפרד מהעידן הנוכחי. רבים מאפיינים את עיצוב החוץ והפנים בביתם באווירה כפרית המשלבת עץ איכותי וטבעי, או בכל אווירה אחרת המשלבת עץ יוקרתי. עבודת עץ משלבת בתוכה דקורטיביות והיא מתאימה לכל חלל, בין אם זהו בית פרטי, משרד, אולם תצוגה ועוד. להבדיל משנים עברו, דאז התאימו עבודות העץ לעשירון עליון בלבד, הפכו עבודות אלו בשנים הנוכחיות לנחלת הכלל ורבים מזמינים עבודות איכותיות מעץ.

אפיוני העבודה בעץ

מי שבוחר לשלב עבודות עץ בחלל ספציפי, סביר שיהפוך את העץ לדומיננטי וזאת כמובן בתנאי שהעבודה תהיה דקורטיבית ומרשימה להפליא. עבודת העץ ידועה כעבודה איכותית ויחודית אשר מספקת פתרונות אולטימטיביים בהתאם לצורך. עץ יכול להשתלב במטבח, בסלון, בחדרי השינה, חדרי העבודה ואף במקלחות וזאת למרות רמת הלחות הגבוהה השוררת בחדרים אלו. בנוסף, יש רבים שמעדיפים ובוחרים לשלב עבודות שכוללות שימוש בעץ בחלק החיצוני לבית בין אם זה בגינות, בחצרות ועוד.

עבודה המתבצעת מעץ בחלק החיצוני של הבית נעשית לרוב למטרת פתרונות הצללה, דבר שיכול לבוא לידי ביטוי בבניית פרגולות וכדומה, ליצירת מקום נעים לשהות בו, גם בימי הקיץ החמים.

ישנם מספר סוגי עץ רבים ומגוונים אשר באמצעותם ניתן לייצר מגוון נרחב של רהיטים ולכל עץ האיכות שלו, הצבע המאפיין אותו והמחיר שלו. ככל שהעץ יהיה איכותי יותר, כך סביר שהוא יחזיק מעמד לאורך זמן אך יש לזכור כי על מנת שהריהוט או פתרון ההצללה יהיה איכותי ויחזיק לאורך זמן, יש לעבוד איתו באופן מקצועי. כלומר, לתת למומחים בתחום השיפוץ, ריצוף ועבודות עץ לייעץ לכם. בהתאם לעצות המקצועיות של אלו תוכלו ליהנות מתוצאות מרשימות לאורך שנים. 

שיפוץ הבית ושילוב העץ

אם אתם עומדים בעיצומו של שיפוץ הבית או לחילופין בנייה מחדש שלו, סביר שאתם מפנים מחשבה לא רק לבחירת העץ אלא גם לבחירת השיש, החיפוי, הריצוף והציפוי. אין ספק כי אתם יכולים לשלב בין העץ לבין יתר החיפויים בהם בחרתם וזאת כאמור בתנאי שערכתם בדיקות מקדימות ובחנתם את התוצאות מבעוד מועד ולא בחרתם רק על פי מה שחשבתם שיראה יפה ואיכותי. קחו בחשבון שכל חברה אליה תפנו תדע לבצע עבורכם את ההתאמה האולטימטיבית שבין חומרי גלם כאלו ואחרים לבין עבודת העץ אותה אתם רוצים לשלב בביתכם או בחצר הבית שלכם.

לסיכום, אם בחרתם לשלב בביתכם את השיש וגם את העץ, רצוי שתבחנו מבעוד מועד מהו סוג השיש ומהו סוג העץ שעליכם לבחור וכיצד נכון לשלב בין השניים.