עברית  |  English  |  
ניקיון משטחי שיש בקלות
ניקיון משטחי שיש בקלות


סביר להניח כי ככל שמבנה גדול יותר ומספר חדריו רבים יותר, כך יידרש מאמץ רב יותר לניקיון. ככל שהמתחם מורכב יותר ומכיל עץ, מתכת, שיש, זכוכית, אלומיניום, שטיחים ועוד יידרש ידע מקצועי רב יותר לניקיון ולתחזוקה שוטפים.

חברת אחזקת מבנים ושירותי ניקיון מקצועית עשויה לתת לכם מענה כולל, מיטבי, לתחזוקה שוטפת ברמות גבוהות ביותר של איכות ובטיחות. החברה מספקת מענה מקצועי ככל שנדרש, מידע, עצות, טיפים והכי חשוב- היא זמינה לכל פנייה בכל עת.

ניסיון מצטבר והשתלמויות תכופות של העובדים מאפשרים להם להעניק את השירות החדשני והטוב ביותר, תוך שימוש בשיטות, בכלים ובחומרים שאושרו לשימוש לאחר שעמדו בכל מבחני התקינה הנדרשים.

הואיל ומשטח עבודה עשוי שיש מצוי כמעט בכל מטבח, טבעי שהוא חשוף לכתמי יין, שמן, מיצי ירקות ופירות, כתמי תבלינים שונים, קפה ותה, כתמי לימון וחומצות ועוד. ניקוי משטח שיש צריך להיעשות באופן מושכל, בקפידה תוך שימוש בסוג החומר המתאים. לדוגמה: כתמים קלים עשויים להתנקות בקלות על ידי טנקס לינדקס או אסטוניש- חומרי ניקוי שאינם פוגעים במשטחים עשויים שיש ואינם גורמים לנזקים בהם.

כאשר כתמים שונים אינם מגיבים לחומרי הניקוי הפשוטים כמו אלה שמשתשמשים בהם במהלך ניקיון אחרי שיפוץ, עשוי להידרש ליטוש באמצעות ספוגיות- יהלום ידניות ולאחר מכן הגנה באמצעות סילר. במקרים קשים יותר נדרש ליטוש מקצועי שצריך ויכול להיעשות רק על ידי איש מקצוע, הואיל ושימוש לא זהיר במכונת הליטוש עלול לגרום נזק לשיש.
על מנת להסיר ספק רצוי ומומלץ ליידע את נציגי החברה על אודות סוג הכתם וגודלו. ככל שהטיפול ייעשה במהירות רבה יותר, כך גובר הסיכוי להצלחתו בהעלמת הכתם. חשוב לציין, כי למשטחי שיש יש רמות עמידות שונות הנובעות מהשוני בין סוגי השיש. רק אנשי מקצוע מאומנים ומיומנים בניקוי משטחי שיש יוכלו להציע לכם את החומר ואת השיטה הטובים ביותר להסרת כתמים.

למען הסר דאגה ו... כתמים

חברת אחזקת מבנים מעניקה שירותי חברת ניקיון מקצועיים על פי דרישה ובתדירות שתיקבע במשותף. לבד מניקוי משטחי שיש החברה מציעה ניקוי שטיחים וחלונות באופן מקצועי. על מנת לתחזק את הבית בכלל ואת השיש במטבח באופן הטוב והקפדני ביותר, מומלץ לרכוש חומרי ניקיון ייעודיים מהחברה - חומרים איכותיים ובטיחותיים שלא ניתן להשיגם ברשתות השיווק הגדולות, קל וחומר במכולות השכונתיות הקטנות.

חשיבות הייעוץ עם אנשי מקצוע בתחום הניקיון בכל וניקיון משטחי שיש בפרט נובעת מההכרח להימנע ולהיזהר מאוד ממגע של חומרים שונים עם השיש באופן שעלול לגרום לו נזק בלתי הפיך. מאחר שסוג השיש רלוונטי ביותר לצורך התאמת סוג חומר הניקיון חשוב ליידע את נציגי השירות של החברה על אודותיו. כמו כן מומלץ להזמין נציג שירות לביתכם או למשרדכם כדי להתייעץ בנושא הניקיון והתחזוקה ולקבל מידע חשוב שיסייע לכם לשמור על הניקיון כל השנה.