עברית  |  English  |  
נגישות לחפצים כבדים בתוך הדירה
יש להזכיר ללקוחות שהמחיר הנדרש עבור הובלות מנוף  אינו חייב להיות יקר יותר ממחיריהן של הובלות רגילות בתחום. כי חברת ההובלה חוסכת בזמן ובכוח אדם בכך שהיא משתמשת במנוף.
הובלות רגילות מול הובלת חפצים כבדים
תחום ההובלות כולל הובלות רגילות הנחשבות להובלה ידנית של חפצים. לעומת זאת נמצא הובלות של חפצים כבדים ביותר או שגודלם מחייב סיוע מכני בהנפה ובהרמה, כלומר הובלות מנוף. הובלה רגילה נחשבת להובלת סחורה לחנות וכן הובלת תכולת דירה. במקרים אלה הכוח הפיזי של אנשי החברה די בו כדי להוביל את תכולת הדירה אל הרכב.
הובלת חפצים כבדים וגדולים
השימוש בהובלות מנוף נכנס לתמונה ברגע שלא די בכוחם של המובילים להעלות ולהוריד את החפצים מן הדירה. החפץ במקרה זה יכול להיות כספת כבדת משקל או פסנתר כנף, וכן, לרוב, חפץ תעשייתי כמו מכונה,  כלי רכב, עמוד כבד וכן הלאה.
חפץ הכולל חפצים שונים
החפץ הכבד מורכב, לפעמים, ממספר חפצים שונים אחרים, כמו משטח עץ הכולל אריחים רבים או בלוקים ואבני בנין ועוד. במקרים אלה כדאי להוביל את מכלול החפצים האלה בבת אחת בסיוע המנוף, במקום לבזבז זמן וכוח אדם על פינוי בנפרד של מכלול החפצים הרבים.  
הנגישות לחפצים בתוך הדירה
הובלות מנוף מתבקשות גם כאשר לא מדובר במשקל החפצים, אלא בנגישות אליהם. כי בבניינים משותפים רבים, חדרי המדרגות או המעליות צרים מדי ולא ניתן להעביר דרכם חפצים גדולים כמו פסנתר, מיטה זוגית, ארון גדול ועוד. במקרה זה מבצעים הנפה, וכן הכנסה או הוצאה של החפץ דרך מרפסת, או חלון חיצוני רחב.
משאיות משולבות
משאיות משולבות נחשבות להמצאה חדשה. הן מכילות מנוף הנחשב לחלק בלתי נפרד מהמבנה שלהן. מהיום ניתן לבצע הובלה של חפצים כבדים במהירות וביעילות.
משאית מנוף יכולה להגיע כמעט לכל מקום. היא בעלת יכולת הנפה של מטען בעל משקל רב – עד ל-2 טון ואף יותר, והיא מתנשאת עד לגובה של 6-7 קומות.