עברית  |  English  |  
משטחים יוקרתיים למטבח

 
 
אחד הפרטים החשובים ביותר בעבודה וההתנהלות במטבח הוא האסתטיקה וקלות העבודה וניהול העבודה. אחד הגורמים והחוסרים המשמעותיים ביותר בכל מטבח ובקרב כל בשלן חובב ומקצועי מתבטא במקום - אף פעם אין מספיק מקום (ממש כמו שאף פעם אין מספיק בגדים, אין מספיק תיקים ואין מספיק נעליים שחורות בארון...
 
משטחי עבודה ומשטח שיש נותנים ומדברים על הקושי והצורך הזה בדיוק  . כאשר נוצר לחץ במטבח ואין לך ריבוע אחד לרפואה להניח עליה סיר , פתרונות מתקדמים בתחום טכנולוגית משטחי העבודה יכולים לבוא לידי ביטוי לטובת אותו הסיר (ואפילו שניים כאלה...)
 
אי שפיות זמנית - שיש על אי המטבח לעיצוב ועבודה נוחה
אי מטבח הוא מענה מושלם לצורך של מיקום ואסתטיות. הוא זה שיאפשר לכם לנהל את העניינים במטבח באופן פרקטי ומאורגן עד כמה שניתן. שטח הבישול בצד אחד ושטח ההכנה ועבודת החיתוך וצלחות באזור אחר, כדי לתת למטבח תחושה של סדר וניקיון לפחות באחד הצדדים שלו. אי המטבח מעוצב בזמן האחרון על ידי מבטח שיש ומעניק לו יוקרה מצד אחד ומצד שני נוחות עבודה לטובת עיצוב והתקנת המשטח הזה חשוב לבחור בשיש או משטח עבודה עמיד ובלתי שריט , מאפיינים שיעזרו לו למלא אחר תפקידו , תפקיד עבודות ההכנה לבישול עצמו.
 
משטחי שיש בעיצוב אבן חשופה - שיש חברון מקורי
 
משטח שיש בעיצוב אבן כזאת יעניק מראה יוקרתי- עתיק למטבח שלכם. עיצוב מטבח בשיש בסגנון "חברון", יעניק השראה של ימי קדם ואפילו תקופת האבן למטבח שלכם. על רקע מכשירים ופריטים חשמליים מתקדמים ישתקף המטבח שלכם כחלל בעל עיצוב ייחודי, כזה שייצור מראה נוסטלגי על רקע החדשנות והמודרניזציה של המטבח הפעיל. ממש כמו להביא אלת הטכנולוגיה המודרנית של שנות האלפיים אל התקופות הנושנות והרומנטיות של ההיסטוריה האנושית.
 
עיצוב בחתיכה אחת - קוריאן לעיצוב קלאסי ויוקרתי
משטח יוקרתי מוסג קוריאן הוא בין המשטחים האהובים ביותר על אלה אשר מעדיפים את העיצוב הקלאסי, הנעים והנקי. הקוריאן הוא עיצוב המיוצר מחתיכה אחת של אבן מעובדת, אותו ניתן לייצר בהתאמה אישית ועל פי בקשת הלקוח במגוון רחב של גוונים. יחד עם זאת, חשוב מאוד לשים לב כי משטח הקוריאן הוא בין המשטחים היותר עדינים ואין להניח עליו סירים או כלים חמים באופן ישיר. הקוריאן הוא בין העיצובים היותר יוקרתיים מבחינה חזותית, אבל מבחינה פרקטית חשוב מאוד לתחזק אותו באופן יומיומי תוך העברת סמרטוט לח ויבש על המשטח ולהימנע מחיתוכים , וכאמור, הנחת כלים חמים ישירות על המשטח.
 
לא לבישול ליד הכיור - משטח עבודה נשלף
האם ידעתם שישנה אפשרות לרכוש ולהתקין משטח עבודה נשלף שייתן לכם עוד מקום ועוד משטח בישול שלא בצמוד לכיור? חברות ורשתות המייצרות משטחים ומשטחי שיש מתקינות ומאפשרות ללקוחות לזכות במשטח נוסף בעיצוב יוקרתי בתחום השיש המעוצב , באופן אסתטי ונעים יותר. פשוט שולפים את המשטח באופן ידני או בלחיצת כפתור בעת הצורך - מי אמר שאין מספיק מקום במטבח.