עברית  |  English  |  
מקלחונים מעוצבים
כאשר אנו מחליטים לשפץ את הבית או כשנכנסים להתגורר בבית חדש אנו משקיעים מחשבה רבה בעיצובו ובתכנון של הנכס, בעשורים האחרונים ישנה מגמה עיצובית גם לגבי חדרי האמבטיה כאשר ההשקעה מתמקדת במקלחונים מעוצבים בשלל דגמים עיצובים ודוגמאות מסוגננות. בשונה מהעבר שאז לא ייחסו חשיבות כל כך רבה לרמת העיצוב של חדר האמבטיה והסטנדרט בשוק לא התעלה לרמות גבוהות מתוך תפיסה והבנה שעדיף מקלחון פונקציונלי מאשר מקלחון מעוצב. השינוי המשמעותי שהחל את המהפכה נובע מהעובדה שכיום ניתן לייצר עיצובים מדהימים ומצד שני לא צריך לוותר על הפרקטיות של המוצר כך שבעצם השמיים הם הגבול והלקוח יכול להשתולל עם הדמיון שלו ולעצב כמעט כל דבר העולה על רוחו.  

בחירה של מקלחונים מעוצבים

ההיצע הקיים היום בשוק של מקלחונים מעוצבים הוא ללא ספק אדיר מאוד ויכול לגרום ללקוח הממוצע בלבול לכן מומלץ לשלב בין הפרקטיות של המקלחון לבין העיצוב שלו, אם מדובר על מקלחון בעל דלתות הזזה שונות, או שהייתם רוצים זכוכית מעוצבת בעלת צריבות או חריטות מיוחדות, חשוב לנסות ולהסגר על הרעיון הכללי ולהתייעץ עם בעל מקצוע מומחה בתחום שכן לפעמים החלטה אחת קטנה עלולה ליצור מצב שקיבלתם מקלחון מעוצב מדהים אך מצד שני לא נוח לשימוש. במקרים שללקוח יש בקשות מיוחדות ניתן לעצב לו את המקלחון על פי עיצוב אישי המותאם בדיוק לצרכיו. לכן הטיפ הטוב ביותר הוא לעשות שיעורי בית לפני הקנייה ולהתייעץ עם מומחה בתחום.

מקלחונים המעוצבים על פי מידה

כיום יותר ויותר אנשים מעדיפים מקלחונים מעוצבים על פי מידה כך שבעצם ניתן לייצר כמעט אין סוף של מקלחונים המותאמים בדיוק לאופי הלקוח והרבה פעמים גם לשיגעונות שלו, המון חברות מציעות לשלוח נציג אל היעד של הלקוח כדי לבחון לבדוק ולהמליץ על פי ניסיונו ועל פי תנאי השטח של אזור חדר האמבטיה. הנציג מבצע את כל המדידות ובוחן את שלל הפתרונות אותם ניתן להציע ללקוח ועל פי הנתונים הקיימים בחדר האמבטיה, כמובן ששינויי מידות למקלחונים מעוצבים על פי מידה משליכים באופן ישיר על המחיר של המקלחון ובדרך כלל המחירים יהיו יותר גבוהים אך כך גם תהיה התוצאה הסופית המתקבלת ללקוח.