עברית  |  English  |  
המדריך שיעזור לכם לבחור שיש ואבן לבית החדש שלכם
 

 

להחליט כיצד ייראה הבית החדש שלכם זה לא דבר פשוט כל כך, ואין ספק שאם אתם נמצאים כעת בשלבים של עיצוב ותכנון הבית, הרי שכדאי לכם לקרוא את המאמר המובא כאן. הוא מהווה מדריך שיוכל לעזור לכם לבחור נכונה את השיש לבית החדש, ואם תעבדו על פי השלבים השונים שבו אתם תראו שהבחירה תהייה כלה יותר.
 
לבחור בימינו שיש ואבן זה לא רק לבחור את הצבע או את הגודל, אלא זה גם הרבה מעבר לכך. צריך להחליט מאיזו מדינה אתם רוצים את השיש ואת האבן, צריך להחליט באיזה חיתוך אתם רוצים אותו וצריך לקבל עוד מספר החלטות שונות. לכן השלב הראשון הוא לפנות לכך זמן ולהקדיש לכך לא מעט תשומת לב.
 
 

שלב שני: לא בוחרים לבד

כפי שלא הייתם הולכים לבחור לבד שמלות כלה, כך גם לא כדאי לכם לבחור לבד את השיש למטבח או לאמבטיה. לכן השלב השני הוא להחליט שאתם בוחרים ביחד את השיש מבין כל האופציות שקיימות ועומדות בפניכם.
 
 

שלב שלישי, הולכים לתצוגות

מעבר לכך שאתם יכולים לעשות שימוש באתרי האינטרנט השונים כדי לראות איזה דוגמאות של שיש ואבן יש בימינו, אין ספק שכדאי לכם גם ללכת לאולמות של תצוגות ולהתרשם בהם מהאפשרויות הקיימות, וזהו השלב השלישי במדריך.
 
 

שלב רביעי: להתייעץ עם המומחים

בכל אותם אולמות של תצוגות שיש ואבן אתם תוכלו לפגוש אנשי מקצוע שעוסקים בתחומים אלה מזה שנים. השלב הרביעי במדריך הוא להתייעץ עם אותם אנשי מקצוע כיוון שהם בפירוש יכולים לעזור לכם לבחור את השיש המתאים ביותר לכל חלק ואזור בבית שלכם.
 
 

שלב חמישי: עושים הדמיה

בעידן המודרני יש אפשרות לעשות הדמיות של איך ייראה הבית שלכם אחרי שיתקינו בו שיש בצבע מסוים, כך שהשלב החמישי במדריך הוא לבקש מהחברה שממנה אתם קונים לעשות עבורכם הדמיה שכזאת.
 
לסיכום, למרות שההשקעה בקניית השיש לבית היא גדולה ולמרות שזה דורש לא מעט זמן, כן כדאי לכם להשקיע בכך ולהיות שלמים בבחירתכם.