עברית  |  English  |  
מכתב המלצה הברקת משטחים
 שלום אני רוצה לכתוב בשביל חברת דוקטור פוליש המלצות על שירות טוב שקיבלתי. אנחנו סבא וסבתא של שני חיילים שמשרתים במרכז. הנכדים שלנו, בהם אנו גאים מאוד, משרתים בבסיס פתוח בתל אביב ולכן אימא שלהם ספרה לנו כמה קשה יהיה להם לנסוע רחוק לצפון חזרה הביתה כול ערב וכי כמה טוב היה לו הייתה להם דירה בתל אביב. לא במקרה בתי רמזה לנו על עניין זה, היא חכמה ויודעת כי יש לנו דירה קרוב למרכז שאנו משכירים להשקעה.

 נו, אז מה לא עושים בשביל הנכדים, פינינו את השוכרים, והנכדים המוכשרים שלנו עברו לגור בדירה. מידי פעם באנו לבקר אותם כדי לראות שהם מסתדרים ושהכול בסדר. אבל מה, שני גברים צעירים עסוקים בצבא ובענייניהם הנוספים כמו חברות ובילויים ומה לעשות שלא נשאר זמן לנקות קצת את הדירה? עם השבועות והחודשים שעברו, כול פעם שהגענו אל הדירה מצבה הלך והדרדר, המטבח היה מלא שכבות שומן ולכלוך קשה שבטח אף מנקה רגיל לא יכול היה להוריד אותו. בשלב מסוים אמרנו סטופ – חייבים לעשות משהו, הדירה נהרסת ואי אפשר לגור בדירה במצב מלוכלך כזה. חברה שלנו מהבריכה אמרה שיש חברה שנותנת שירות מצוין לניקיון וגם לשירותים נוספים בשם דר' פוליש. החלטנו לנסות ולקחת אותם לדירה.

הזהרנו את הנציג שלהם שהדירה במצב נורא. אבל הוא הביט בלכלוך וחייך, ואמר תנו לנו יומיים ותקבלו דירה חדשה ומבריקה, ואכן כך היה. ביום שהצוות של דר' פוליש הגיע, היינו המומים מהמכשור שהם הביאו איתם, ניקוי בקיטור ניקוי באוויר חם ועוד מגוון מכשירים שלא הכרנו. העובדים של חברת דר' פוליש התחילו לעבוד וכשחזרנו בסוף היום כבר הדירה נראתה הרבה יותר טוב, אחרי יומיים הדירה כול כך הבריקה עד כי יותר נקייה מאשר לפני שנתנו לנכדינו לגור בה. לכן אני שמחה לכתוב עבור דוקטור פוליש המלצה על שירותי ניקיון טובים, יעילים ומעולים.

פרטים נוספים על השירותים של החברה תמצאו באתר http://www.cln.co.il/