עברית  |  English  |  
מכונה לשטיפת רצפה מבית מורן לויט

מכונה לשטיפת רצפה מבית מורן לויט

מכונה לשטיפת רצפה בבתי עסק


מכונה לשטיפת רצפה הינה כלי שימושי והכרחי עבור בתי עסק בכלל ועבור מפעלים, מרכזים לוגיסטיים, מחסנים, חנויות ובתי עסק יצרניים בפרט. בזכות מכונות לשטיפת רצפה ניתן לנקות את אזורי העבודה בקלות ולשמור על היגיינה ותנאים סניטריים נאותים במקום. בדומה לכך, גם מוקדי שירות לקוחות, חנויות ומוקדי מכירות זקוקים למכונות שטיפה אפקטיביות שיאפשרו לשמור על סביבה נקייה ונעימה באזור העבודה. למעשה, כל בית עסק שברשותו שטח גדול יחסית, מומלץ שתהיה לו מכונה לשטיפת רצפה – כך ניתן יהיה לבצע במקום ניקיון שוטף מהיר ויעיל.

גודל והספק של מכונות שטיפה


מאחר וקיים מבחר עצום של מכונות שטיפה כדאי להקדיש מחשבה לבחירת מכונה בעסק שלכם. במהלך הבחירה יש לקחת בחשבון פרמטרים שונים כגון, הספק וגודל המכונה. ישנן מכונות שטיפה חשמליות בעלות עוצמת עבודה משתנה וכאלה המופעלות באמצעות מנוע דיזל. גודל המכונה קריטי במיוחד כאשר נדרשת שטיפת רצפה באזורים עם מעברים צרים וצפופים (נפוץ במחסנים ומרכזים לוגיסטיים). מכונת שטיפה קטנה תוכל לתמרן ולנקות חללים אלו ביעילות. בניגוד לכך, מפעלים וחברות הנפרסים על פני שטחים גדלים מחייבים מכונה לשטיפת רצפה שמותאמת לכך – בדרך כלל אלו מכונות גדולות יותר.

אבזור המכונה


מכונות שטיפה נבדלות אחת ממשניה גם באבזור. ההבדלים באים לידי ביטוי במספר ובמידות של המברשות, חלקן כוללות מטאטאים וציוד נלווה נוסף. האבזור מהווה פרט קריטי מאחר והאפקטיביות של המכונה הינה פועל יוצא של טיב הציוד שהיא כוללת.

מכונה ידנית או רכובה


בעלי עסקים קטנים שאינם נפרשים על פני שטחים נרחבים יכולים להעדיף מכונת שטיפה ידנית, לעומתם מי שיש ברשותו מחסן, חנות, מפעל או עסק גדול כדאי לו להזמין מכונות שטיפה רכובות – הן גם עוצמתיות ובעלות הספקים גבוהים יותר וגם נוחים יותר לניקוי של אזורים גדולים.

יצרנים של מכונות שטיפה


חשוב גם לתת את הדעת ליצרן של מכונה לשטיפת רצפה שהנכם מתכננים לרכוש. רצוי לבחור ביצרנים מוכרים ובעלי מוניטין בתחום. לדוגמא, FIORENTINI, EUREKA, SPIN LINE. אלו ויצרנים מובילים נוספים יבטיחו את אריכות ימיה של המכונה ואת הפונקציונאליות שלה.

בחרו מכונה לשטיפת רצפה בחוכמה כך שהיא תתאים לצורכי העסק ותשרת אתכם נאמנה. אם יש לכם ספק באיזו מכונה לבחור, אפשר ומומלץ להתייעץ עם מומחים שיכולים להתאים את המכונה לעסק שלכם באופן אידיאלי. המומחה יוכל לבחור את המכונה בשביל החברה תוך התייחסות לשלל הפרמטרים: גודל העסק, טיב פעילות העסק וכו'.