עברית  |  English  |  
מטבח חדש זה הרבה מעבר לארונות

עומדים לשדרג או לחדש את סביבת המטבח? בשורות הבאות תוכלו להיחשף לכל ההיבטים הנלווים להליכי עיצוב מחדש של סביבת המטבח.

עבור רבים מאיתנו, הביטוי הנפוץ עיצוב מטבחים עוסק אך ורק בבחירת הסגנון העיצובי של ארונות המטבח, וזאת במקום לעסוק במכלול ההיבטים הנלווים להליכי החידוש של סביבת המטבח. ארונות המטבח אומנם מהווה חלק מרכזי ומשמעותי בהליכי החידוש בסביבת המטבח אך בנוסף אליהם תוכלו לפעול לחידוש סביבת המטבח באמצעות אלמנטים עיצובים נוספים.

ארונות מטבח משודרגים- החלפה או חידוש?

בכל הנוגע לעיצוב מחדש של סביבת המטבח, אנו ממליצים לכם להתחיל בקבלת החלטה בנוגע לארונות המטבח. במידה וארונות המטבח המותקנים במטבח הביתי שלכם הינם במצב המאפשר שימוש ממושך, מומלץ לבחון אפשרות לחידוש הארונות (החלפת ציפוי ארונות וידיות הארון) במקום החלפה פיזית של כל מסגרת הארונות.

אריחי חיפוי מעוצבים לסביבת המטבח

לאחר שבחרתם את סוג המטבח המועדף עליכם בהתאם לסגנון העיצובי של ארונות המטבח (בין אם מדובר בארונות מטבח חדשים ובין אם מדובר בארונות מטבח מחודשים), אנו ממליצים לכם לרכוש אריחי חיפוי המותאמים לקו העיצובי המנחה. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע מרשים ומגוון של אריחי קרמיקה למטבח היכולים להשתלב באופן פונקציונאלי ודקורטיבי עם כל סגנון עיצובי מועדף וכל גודל של חלל. אריחי הקרמיקה המשווקים כיום לסביבת המטבח כוללים עשרות דגמים המגיעים בגדלים, מידות, צבעים וטקסטורות. היצע הדוגמאות השונות של אריחי הקרמיקה לסביבת המטבח, יאפשר גם לכם לבחור את הדגם האופטימאלי ביותר עבור הליכי חידוש נראות החלל.

משטחי שיש וריצוף

בדומה לאריחי הקרמיקה המיועדים לחיפוי קירות המטבח, תוכלו למצוא היצע מרשים של משטחי שיש מרהיבים המיועדים לסביבת המטבח הביתי. משטחים אלו מגיעים כיום במבחר מרשים של צבעים והם מותאמים לכל סגנון עיצובי בו בחרתם לעיצוב מחודש של סביבת המטבח.

כלים סניטריים לסביבת המטבח

גם בתחום הכלים הסניטרים לסביבת המטבח תוכלו למצוא כיום היצע מרשים של מוצרים הכוללים בין היתר: ברזים מעוצבים, מתלים דקורטיביים למגבות מטבח וכדומה. הקפידו לבחור מוצרים המותאמים ל"שיק" הכללי אותו תרצו לייצר בסביבת המטבח המחודשת וגם אתם תוכלו ליהנות ממראה עיצובי מרהיב ביופיו.

אלמנטים דקורטיביים

לאחר השלמת הליכי חידוש סביבת המטבח ולאחר השגת המראה העיצובי לו ייחלתם, אנו ממליצים לכם להוסיף פריטים דקורטיביים קטנים היכולים להוסיף מימד עיצובי נוסף לחלל. פריטים אלו כוללים בין היתר: שטיח רצפה לסביבת המטבח, תמונת קונספט המותאמת לסגנון העיצובי החדש, פח אשפה מעוצב וכדומה.