עברית  |  English  |  
מטבחים מעוצבים – חגיגה לעיניים
המייחד מטבחים מעוצבים

מטבחים מעוצבים הם ללא ספק תאווה לעין, אך מיד תדעו מדוע, וגם – למה מומלץ לעבור לרכישת מטבחים מהסוג הזה. מטבחים המוגדרים מעוצבים הם מטבחים אשר העיצוב שלהם משליך אותנו לימי העבר, או לסביבה בעלת צביון עתיק, למשל הסביבה הכפרית של ימי העבר, זו אשר נבנתה על טהרת העץ. כשמדובר במטבחים מעוצבים, הצביון הזה הולך עם בעל הבית עד הסוף, כולל בשיש המטבח: לא טעיתם – זה לא שיש מגרניט פורצלן כי אם משטח עבודה מעץ אמתי, ולא משיש. מטבחים אלו מעוצבים על ידי מומחים אשר וידאו שהעץ מתאים לעבודה בסביבה רטובה, ועל כן בחרו לשלב בין איכותו לבין המראה הנדיר שלו ולהביאו למטבח שלכם כשחקן מרכזי.

מטבחים בטיחותיים ונוחים

המטבח בטיחותי בכל מקום בו תלכו, כולל באזור מגבה העבודה, שכפי שציינו – עשוי מעץ ולא משיש. מדובר בדלפקי בוצ'ר יוקרתיים אשר מסבים את המטבח שלכם כמטבח עץ איכותי. בנוסף, ההתקנים מצופים בפורמייקה חלקה אשר מעצימה את המראה החלק והמסוקס וגם שומרת על המוצר פיזית. טריקה שקטה לכל הארונות והמגירות, מה שגם כן מבטיח סביבת עבודה נקייה וחפה מרעשים ועל כן בטוחה הרבה יותר לעבודה בהשוואה למטבח בו תכונה זו לא מצויה. מטבחים מעוצבים הם מטבחים בעלי צביון כפרי וגם בטיחותיים ונוחים לשימוש בכל קנה מידה.

מראה מיוחד המשווה תפאורה מיוחדת במינה

מראם המיוחד של מטבחים מעוצבים מטעמנו משווה להם את העיצוב המשולב: מצד אחד הוא בנוי כמטבח אורבני ומצד שני יש בו נגיעות כפריות קלות. אלו שמבשלים במטבחים שלנו ממושכות כבר העידו על הנוחות והמרגוע שהם משרים בשל שילוב מעניין זה. המראה הקוסמי מסוג זה משרה רוגע בקרב כל הנוכחים בבית ומאפשר במיוחד למשתמשים הקבועים במטבח – לזכות באווירה נדירה ביחס לסביבה ביתית אורבנית: אווירה המשלבת חום, אהבה, ונינוחות רבה. מראם המיוחד של מטבחינו כבר עשה את שלו – שכן לרוב כאשר צרכן מחליט לבצע את השינוי – לא עובר זמן רב וגם חבריו מגיעים להשלים הזמנה דומה. אחרי הכל – כולנו רוצים להשתדרג – ועדכון המטבח שלנו למטבח מעוצב זה חתיכת שדרוג.