עברית  |  English  |  
ליטוש שיש – לחדש את השיש בקלות ובמהירות
ליטוש שיש – לחדש את השיש בקלות ובמהירות

אם יש לכם בבית רצפת שיש או רצפת אבן, ואתם רגילים לנקות אותה עם חומרי הניקיון הרגילים, ובמיוחד אם מדובר ברצפת שיש ישנה, דעו לכם שישנה שיטה תחזיר את רצפת השיש שלכם לחיים. ליטוש שיש, שיטת הניקיון המובילה לשיש שנעשית על ידי חברות הניקיון המובילות ומטרתה לגרום לשיש להיראות כמו חדש. רצפת שיש לאחר ליטוש שיש הינה רצפה מדהימה: מבריקה ונוצצת ונותנת מראה מושלם לכל בית, עסק או חלל אחר כלשהו. מדובר במראה מושך ואטרקטיבי שנותן אווירה נעימה והיתרון הוא שמדובר בליטוש השיש הקיים ולא ברכישת שיש חדש באלפי שקלים ולעיתים עשרות אלפי שקלים. חברות ליטוש שיש שעוסקות בכל תחומי הניקיון והליטוש גובות עבור השירות מחיר פר מטר ולרוב מדובר במחיר שסך כל השירות אינו עולה על אלפים בודדים לעומת החלפת הריצוף הקיים.
 
מהו ליטוש שיש?

בתור חברת שיש אנחנו יכולים להמליץ על ליטוש שיש כשיטה למי שאין ביכולתו להחליף את כל הרצפה לרצת שיש חדשה לחלוטין. מדובר למעשה בשיטה מכאנית שבה, באמצעות מכשור מתקדם ומיוחד, חברת הליטוש והניקיון מגרדת שכבה דקה של רצפת השיש. יחד עם אותה שכבת שיש דקה מוסר למעשה כל הלכלוך שנצמד אליה במשך שנים רבות. במיוחד אם לא נעשה באותו מקום ניקיון יסודי ומתמשך, מומלץ לערוך ליטוש שיש לאחר שנים כה רבות. ליטוש השיש פועל גם כפיתרון לחורים ברצפה, שריטות ברצפה, כתמים ישנים שהצטברו. ניתן לבקש גם מילוי של רובה בחריצים בין אריחי השיש. היתרון בליטוש שיש הוא שמדובר בפעולה שנעשית באופן חד פעמי ואין לערוך אותה פעמים רבות אך כאשר היא נעשית ההשפעה שלה על מראהו של אותו המקום היא מדהימה. חברות הליטוש המקצועיות משתמשות בשילוב של חומרים עוד בטרם ליטוש השיש. השלב הראשון הוא לוודא שהריצוף נקי לחלוטין על מנת שהמכונות יוכלו לעבוד כראוי. לאחר מכן מורחים על השיש חומרים שנועדו ללטש ולהכין אותו באופן כימי לפעולה המכאנית של הליטוש וגירוד שכבת השיש העליונה והמלוכלכת. לאחר מכן מורחים בדרך כלל וקס על הרצפה, מה שגורם להברקה שלה באופן שניתן לראות ובאופן שנשמר לאורך זמן. יש לציין שלרוב עורכים ליטוש שיש במסגרת ניקיון כללי של הבית או של החלל מה שנותן אפקט מדהים של "לפני ואחרי". דירה לפני ואחרי ליטוש שיש וניקיון זה מקום אחר לגמרי!
 
חברות ליטוש שיש – איך בוחרים

כמו כל דבר בימינו הדרך הפשוטה ביותר למצוא חברת ליטוש שיש היא באמצעות האינטרנט, אך יש לזכור שקיימים הרבה אנשים חסרי מקצועיות ואחריות באינטרנט, ויש לבחור את הספקים שאנו עובדים איתם ובעלי המקצוע בקפידה. כדאי ומומלץ מאוד לפנות לחברים או משפחה ולקבל מהם המלצה וכמובן אם ראיתם עבודה של חברת ניקיון מומלצת אתם מוזמנים לשאול מיהי אותה חברה ולבקש את פרטיה מבעל הנכס. חברת הניקיון טופ פוליש הינה חברה מומלצת לניקיון וליטוש שיש. אתם מוזמנים לקבל הצעת מחיר טובה ממנה.