עברית  |  English  |  
בית השיש שלי- עיצוב פנים בסגנון מודרני
עיצוב כפרי ופרובנס OUT  אנחנו חוזרים לחצוב באבן! בתים רבים כבר גילו את אחד האפשרויות הנעימות והמלכלכות פחות לעיצוב לטווח הארוך באמצעות עיצוב על ידי חיפוי אבן ושיש. קלות הניקוי והאסתטיקה היעילה יותר מאפיינת את סגנון העיצוב הזה.
אוהבים את העיצוב הנקי, החלק והיוקרתי, עיצוב באמצעות חיפויי שיש ואבן הם בדיוק מה שאתם חיכיתם לו!
 
האמבטיה של קליאופטרה מעולם לא היHתה מפנקת יותר
אמבטיה היא אחד החדרים היותר משמעותיים בבית, אפילו בחדר הפרטי שלכם לא תזכו לכזאת פרטיות כפי שאתם זוכים לה בחדר המסוים הזה. האמבטיה לאורך השנים וההיסטוריה נחשבה לאחד התענוגות והמותרות הגדולים ביותר ולא בכדי. יצירת אווירה נינוחה, רגועה ונעימה בחדר האמבטיה משלים את הצורך שלנו בהתרגעות אחרי יום עבודה עמוס וקשה משחרר אותנו ממחשבות מכבידות ולו רק לכמה רגעים קלים ומאפשרים להעניק לעצמנו את רגעי האתנחתא היקרים האלה. עיצוב משלים אמצעות אביזרי עיצוב יתנו נגיעה נוספת לייחודיות ולתחושת הרגיעה בחדר האמבטיה.
 
עיצוב אמבטיות יוקרה
עיצוב אמבטיות יוקרה כיום מאופיינות בגימורים חלקים וישרים, בעלי גוונים לבנים, אפורים ושקופים בשילוב מתוחכם וחומרי איכות יתנו לכם בדיוק את האתנחתא לה אתם זקוקים.
בעיצובי חדרי אמבטיות איכות, ניתן לראות פעמים רבות שילוב של חומרים חזקים ועמידים כמו קרמיקה, אלומיניום וזכוכית המביאים את אסתטיקת חדרי האמבטיה אל קדמת הבמה.
 
יתרונות עיצוב השיש על פני עיצוב פרובנס
עיצוב השיש, האבן והאלומיניום ניתנים לשילובים ושינויים רבים, לעומת זאת עיצוב הפרובנס קשה יותר להתאמה לריהוט משתנה. על כן אם אתם מהאנשים האוהבים התחדשויות ושינויים עיצוביים אצלכם בבית עדיף שתבחרו בקו העיצוב הניטרלי ויחד עם זאת היוקרתי, אותו עיצוב אשר יתן לכם אפשרות לסגנן ולעצב בכל פעם מחדש מבלי לחשוש לאסטטיקת העיצוב הכללית. פרמטר נוסף אותו יש לקחת בחשבון הוא שעיצוב השיש קל הרבה יותר לשמירה וניקוי מאשר על עץ סינטטי, שריט הרבה פחות ואינו רגיש לכתמים כמו העץ הסינטטי המאפיין את עיצוב הפרובנס והעיצוב הכפרי.
 
במטבח? בחדר השינה? על הרצפה!
 
ריצוף יוקרתי, עד כמה וכמה, ריצוף ברמה יוקרתית לא קונים במכולות, אחד הפרמטרים החשובים ביותר בתחום החלפת הריצוף הוא זהירות העבודה והיכולת לקבל חומרים בעלי אחריות והתאמה לצרכים שלנו, אחד הגוונים ההולכים ומתגבשים היום בתחום הריצוף, הוא הגוון החלק והאחיד, ריצוף בעל מרצפות רחבות במיוחד, ריצוף באמצעות פרקט גם הוא הפך לנושא שבאופנה ויתן לדירה/בית תחושה ביתית וחמימה יותר. אם אתם מחליפים את הריצוף דאגו שיהיה בעל תכונה מבודדת ודוחה לכלוך תכונה המאפיינת את ריצוף היוקרה החדשני כיום.
טכנולוגיה הדוחה לכלוך ואבק המאפשרת ניקוי נוח שלה ואפשרות הדבקות כתמים והלכלוך אליה נמוך יותר מאשר ברצפות אשר אינן בעלות טכנולוגית בידוד כזאת. רצפות בעלות בידוד תרמי, מאפשרות  לכם להימנע מהתחממות הבית בעונת הקיץ החמה ושמירה על מיזוג האוויר באופן יעיל יותר ושמירה על חום הבית בחורף, בעניין הריצוף לא מתפשרים – דרשו ריצוף יפה שיישאר כזה לאורך זמן.
 
עיצוב נעים בעל קו מנחה חלק ועדין עם גוונים רכים ובהירים מאפיינים היום דירות ובתי יוקרה רבים ומשתלבים בתחום המקלחונים, האמבטיות ואפילו עיצוב סלוני, הייחודי בעיצוב זה הוא היכולת לשלב עיצוב זה ולתת לו גוונים שייחדו כל דירה ודירה ואופי דייריה.