עברית  |  English  |  
כיצד ניתן לצרוך פינוי דירה בחינם?
כן, משפט זה לא נכתב בטעות. בימינו ניתן לצרוך שירות פינוי דירה בחינם! זה לא סוד שלא כל אחד זכאי לכך, ולכן ראינו לנכון לשתף אתכם בידיעון זה, על מנת שתוכלו לעיין בדרישות המעודכנות שלנו אשר העומדים בהן יוכלו לזכות בשירות פינוי מדירה מבלי לשלם ולו שקל בודד. יצוין כי ייתכנו לקוחות שיעמדו בתנאים באופן חלקי, ומיד תראו כיצד זה קורה. בהינתן לקוחות כאלו, הם יהיו זכאים להנחה על חלק מסעיפי הפינוי. לדוגמה: פינוי רהיטים בחינם.

מה נדרש מכם על מנת לקבל שירות פינוי דירה בחינם?

בראש ובראשונה, עליכם להיות בעלים של חפצים יקרי ערך, בעלי ערך כלכלי גבוה. מניסיוננו, זה קורה בדרך כלל במסגרת פינוי עיזבון, כלומר בדירות ירושה שמטרת העבודה היא לסרוק אותן ולאתר מפגעי הזנחה שהצטברו במהלך היותן של הדירות במצב שיממון. המפגעים, כמובן, יוסרו במידי. 

מה מתבצע במסגרת שירות פינוי ירושות?

פינוי ירושות כולל סריקה של כל הבית, לאחר שתכולתו פונתה זמנית על מנת להעמיק את החקר. יאותרו מוקדי הזנחה, שברים בקירות, מחילות מזיקים, וכד'. כל המפגעים הללו יתוקנו ויודברו. נדרש פינוי חפצים לצמיתות מן הדירה? אצלנו לא תצטרכו לחשוש מפעולות לא חוקיות כמו הפקרת התכולה ברחוב. התכולות הללו ישונעו ישירות לאתרי פינוי מורשים כמתחייב בחוק. בסיום העבודה תוחזר לכם דירה נקייה ומוכנה לאכלוס בהתאם ללוחות זמנים מדויקים, שעה זאת שעה.

 יתרונותיה של חברת פינוי דירה בבעלות שי שטיקגולד

·         עובדים בשקט: לא נפריע את מנוחת השכנים.
·         הפינוי מתבצע לאט לאט, במחשבה תחילה, ללא מהלכים חפוזים המעידים על חוסר ניסיון.
·         החברה מורכבת מעובדים צעירים ומוכשרים המחפשים הצלחות.
·         לשי שטיקגולד, הבעלים, ניסיון נרחב ביותר בתחום פינוי הדירות. מאחוריו עומד צוות מנצח.
בנוסף, החברה, כפי שראיתם, מציעה שירות פינוי דירה בחינם אשר יש סיכוי לא קטן שהוא מגיע גם לכם אם המקרה שלכם הוא פינוי דירה וירושה. החברה לא מסתפקת רק בפינוי פיזי של חפצים, אלא גם בניקיון, שיפור תנאי ההגיינה והסניטציה בדירה, וביצוע כל פעולה קוסמטית אחרת להשבחת מראה הדירה והבראתה.