עברית  |  English  |  
כיצד לבחור חברות שיש ואבן למטרות ריצוף וחיפוי?
 
 
 
בונים, משפצים או משדרגים את חלל המגורים או המשרד? מחפשים אחר חברה המתמחה באספקת שיש ואבן למטרות ריצוף וחיפוי? בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר פרמטרים מקצועיים על פיהם מומלץ לבחור את החברה המקצועית והאיכותיות ביותר בתחום.
 
ניסיון מקצועי: הפרמטר המקצועי הראשון בדרך לבחירתה של החברה המתמחה באספקת שיש ואבן הוא הניסיון המקצועי העומד לרשות החברה. הקפידו לבדוק מהו הוותק המקצועי של החברה ומהו הידע המקצועי העומד לרשות כל אחד ואחת מעובדי החברה.
 
תחומי התמחות ושירותים נלווים: בדקו מה הם תחומי ההתמחות של החברה והאם היא מתמחה באספקת משטחי שיש ואבן גם לצרכי בנייה פרטית וגם לצרכי בנייה מסחרית. כמו כן, בדקו מה הם השירותים הנלווים המוצעים לכם על ידי החברה. שירותים אלו כוללים בין היתר: אספקת משטחי השיש והאבן עד לבית הלקוח או מזמין השירות, ביקור מקדים בבית הלקוח לצורך מתן שירותי ייעוץ, התקנת משטחי השיש וכדומה.
 
שירותי ייעוץ והכוונה מקצועית: הקפידו לבדוק האם החברה מעמידה לרשותכם שירותי ייעוץ והכוונה כחלק בלתי נפרד מהשירות. שירותים אלו יאפשרו גם לכם ליהנות מבחירת משטחי השיש והריצוף האידיאליים ביותר לצרכי הבנייה או השיפוץ אותו אתם מתכננים. כיום, כל חברה איכותית בכל תחום מקצועי, מעמידה לרשותכם שירותי ייעוץ והכוונה כחלק בלתי נפרד מהשירות, והדבר נכון גם לחברות העוסקות במתן פתרונות הצללה לצורך העניין וגם באספקת משטחי שיש ואבן.
 
היקף הפרויקטים בהם החברה הייתה מעורבת
 
במקביל לבדיקת הניסיון המקצועי העומד לרשות החברה, הקפידו לבחון פרויקטים קודמים בהם החברה הייתה מעורבת. אל תהססו לגשת באופן פיזי לאתרי בנייה שונים להם החברה סיפקה את שירותיה, וזאת לצרכי בדיקת איכות משטחי הריצוף ואריחי החיפוי של החברה.
 
השוואת מחירים: הקפידו לבחון מספר חברות שונות במקביל, וזאת לצורך קבלתן של מספר הצעות מחיר בנוגע לאספקת משטחי השיש והאבן לצרכי ריצוף וחיפוי. לאחר קבלת הצעות המחיר בדקו היטב מהי ההצעה המוענקת לכם על ידי כל אחת מהחברות, ולאחר מכן בדקו האם קיים פער משמעותי במחיר המוענק לכם על ידי כל אחת ואחת מהן. במידה ופער שכזה קיים, הקפידו לבדוק מה היא הסיבה המדויקת לפער. בכל מקרה, אנו ממליצים לכם לבחור את החברה בהתאם לשקלול כל הפרמטרים המופיעים לעיל ולא על סמך סעיפי העלות בלבד.
 
יחס ושירות אישי: הפרמטר המקצועי האחרון אליו מומלץ לשים לב במהלך בחירת זהות החברה הוא היחס והשירות האישי המוענק לכם על ידי כל אחד ואחת מנציגי החברה.