עברית  |  English  |  
יתרונות אריחי שיש ואבן
דף הבית >> מאמרים >> יתרונות אריחי שיש ואבן
אריחי שיש ואבן הפכו להיות מבוקשים ואהובים על ידי כול בשנים האחרונות גם בבתים וגם בבתי עסק: מוסדות, גופים שונים מרוצפים באריחי שיש ואבן יפים ואיכותיים לריצוף הרצפות וגם לריצוף הקירות. אנשים רבים היום לא מוכנים להתפשר על פחות ובוחרים בריצוף מהמצוינים שיש, ריצוף שיש ואבן. אריחי שיש ואבן הם יוקרתיים ומתאימים לביתם של אלה שרוצים להפגין יופי איכות ויוקרה בביתם. ריצוף שיש ואבן יוצרים ריצוף יפה אלפי מונים מכול סוג ריצוף אחר אשר ניתן לשלב בביתכם. זאת השקעה חשובה בביתכם שגם מעלה את ערך הבית בצורה משמעותית.

מגוון סוגים של שיש ואבן לכול אזור בבית או בעסק
ריצוף שיש ואבן לא נועד רק למטבח או לחדר האמבט אלא דווקא בחדרים אחרים כמו סלון, אזור כניסה, חדרי שינה. הוא מוסיף איכות קסם ויוקרה באופן יוצא דופן. יש היום מגוון סוגים של שיש ואבן בצבעים ובמרקמים שונים יש דוגמאות של גוונים ושילובי גוונים רבים וזאת פשוט חוויה נפלאה לבחור מתוך המגוון הגדול. אנשים בעלי חוש ורגישות לעיצוב הבית משבצים על ריצוף שיש ואבן שטיחים בעלי דוגמאות מתאימות לדוגמאות שיש על אריחי שיש ואבן ונוצרת תוצאה מרהיבה ביופייה ומרגשת. יש היום ריצוף של שיש ואבן גם בדירות מגורים וגם בגרסאות יוקרתיות של דירות להשכרה. כמובן מדובר בסוג דירות להשכרה יוקרתיות המיועדות ללקוחות שיכולים להרשות לעצמם שכירת דירות יוקרה מושקעות.

אריחים המחזיקים לאורך זמן
אריחי שיש ואבן כה יפים ומושלמים וגם מחזיקים לאורך זמן. אין כמעט צורך לטפל בהם רק לנקותם מזמן לזמן בניגוד לסוגי ריצוף אחרים ריצוף שיש ואבן זקוק לפוליש לעתים רחוקות יותר, ולא צריך לבצע בו ניקוי או שיוף כול כמה שנים כמו בסוגי ריצוף אחרים. כך שלטווח הארוך ריצוף שיש יעלה פחות כי תחזוקתו קלה וזולה יותר. קל לנקות ריצוף שיש ואבן, אלה סוגי ריצוף שמתנקים בקלות ומקבלים תוך זמן קצר ברק ויופי נפלאים ריצוף שיש ואבן הוא הבחירה היוקרתית והאיכותית לריצוף.