עברית  |  English  |  
טיפים לחידוש סביבת המטבח
משפצים או מחדשים את סביבת המטבח? בשורות הבאות תוכלו למצוא מספר טיפים קטנים-גדולים לחידוש סביבת המטבח הביתית.
סביבת המטבח הביתית היא ללא ספק אחד מהחללים המרכזיים בסביבת המגורים בהם נערך הליך שיפוץ או חידוש אחת למספר שנים. הרצון לחדש את סביבת המטבח בכל פעם מחדש נובע בין היתר בשל חשיבותה של סביבת המטבח בכל בית בישראל ולנוכח הפיתוחים הטכנולוגיים השונים בעולם מוצרי החשמל לסביבת המטבח.

חידוש ארונות מטבח

אחת מהדרכים האופטימאליות ביותר לחידוש סביבת המבטח היא באמצעות החלפה ושדרוג של ארונות המטבח. ברוב המקרים, אין צורך בפירוק מלא של ארון המטבח אלא רק בפעולות חידוש דקורטיביות לדלתות הארון וידיותיו. כיום, תוכלו לשדרג את ארון המטבח באמצעות ציפוי מחודש של דלתות הארון ו/או החלפה של הדלתות הקיימות בדלתות מעוצבות. כמו כן, תוכלו להחליף ולשדרג את ידיות הארון באמצעות מגוון עצום של מוצרי פרזול מעוצבים המיועדים לצורך כך.

אריחי שישי ואבן לחיפוי

פעולת שדרוג נוספת אותה מומלץ ליישם בסביבת המטבח אחת למספר שנים הינה החלפה של אריחי החיפוי השונים. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע מרשים ואיכותי של אריחי שיש ואבן המיועדים למטרות חיפוי קירות המטבח. אריחים אלו מגיעים כיום במגוון צורות וצבעים והם מאפשרים לכם להתאמה מלאה בין סגנונות העיצוב השונים של האריחים לבין הסגנון העיצובי המועדף עליכם.

חידוש משטחי עבודה

משטחי העבודה במטבח הביתי מיוצרים ברוב המקרים ממשטחי שיש באיכויות משתנות. במידה ואתם מעוניינים לשדרג את סביבת המטבח אנו ממליצים לכם לבחור משטח שיש פונקציונאלי ודקורטיבי כאחד היכול לשמש אתכם לאורך שנים רבות. כמו כן, אנו ממליצים לכם להחליף ברזים במטבח ולהתאים אותם למראה העיצובי הכללי אותו תרצו להשיג. גם בתחום זה תוכלו למצוא כיום היצע הול וגדל של מוצרי איכות עמידים ומרהיבים ביופיים.

התאמה אישית ופונקציונאלית

במידה וגם אתם מעוניינים לחדש או לשדרג את סביבת המטבח הביתי, אנו ממליצים לכם לתכנון את הליכי החידוש בהתאם למספר פרמטרים מרכזיים כגון: צרכי העבודה היומיומיים שלכם בסביבת המטבח, הסגנון העיצובי המחודש אליו תרצו להגיע, מסגרת התקציב העומדת לרשותכם לצרכי החלת השינויים ופרק הזמן הרצוי לכם לצורך החלת השינויים. פרמטרים אלו יסייעו לכם לבחור בין חומרי הגלם השונים הנחוצים לכם לצורך ביצוע עבודות החידוש והשדרוג במטבח הביתי ויסייעו לכם לשמור על מסגרת תקציבית נכונה מבלי להיכנס להרפתקאות כלכליות שמעבר ליכולות האישיות שלכם כרגע.