עברית  |  English  |  
טיפים לבחירה נבונה של דקים מעץ
דקים לעץ הם המילה האחרונה בכל אופנה של מרפסות וריהוט חוץ. יש להם יופי משלהם, ייחוד שונה וכמובן מראה נעים ומזמין. דקים מעץ מתאימים הן למרפסת הביתית, הן למרפסת של מסעדה או בית קפה וגם לכל חצר – של מוסד לימודים, של מקום עבודה, גן ילדים וכמובן אולם אירועים. עם העלייה בביקוש להתקנות של דקים מעץ עולה גם, כמובן, ההיצע בשוק. אז איך בוחרים באופן נבון?

לא מתפשרים, ניגשים אל המומחים!

קל מאד ליפול בפח ולסגור עסקה אצל חברה לא מקצועית, לכן כדאי לעשות מראש את כל שיעורי הבית הדרושים ולוודא שהחברה שאליה פונים מתמחה בדקים מעץ, מייצרת ו/או משווקת דקים דקורטיביים מעץ, שנציגי המכירות שלה מתמחים בתחום זה ובקיאים בכל מה שקשור לדקים מעץ.

הקשיבו לסוכן המכירות!

גם אם אתם יודעים מה אתם רוצים, הקשיבו למה שיש לסוכן המכירות לומר לכם. יכול להיות שמהניסיון והבקיאות שלו, הוא רואה אחרת מכם את התמונה הכוללת וימליץ לכם על משהו שונה ממה שחשבתם. אל תמהרו לפסול את הצעותיו המלומדות.

פנו אך ורק אל חברה לבניית דקים

ישנן חברות העוסקות במקביל במגוון רחב של סוגי ריצופים. כדאי לוודא שחברות אלה מתמחות בתחום של דקים מעץ ואם לא – לחפש חברה שזהו תחום התמחותה.

לא לקנות חתול בשק אך גם לא להתפשר על מחיר נמוך

לא בכדי כה נפוץ המשפט שהזול עולה בסופו של דבר יקר. חברות שמבצעות חיסולי מלאי מורידות מחירים אך צריך לוודא שהאיכות של הדק הינה טובה וגבוהה ולא מדובר באיכות ירודה שבגינה נערך חיבול המלאי.

אל תהססו לשאול שאלות

סביר להניח שאתם לא מומחים בתחום של דקים דקורטיביים מעץ ולכן אתם מראש פונים אל חברה לבניית דקים. תשאלו את כל השאלות שיש להם עד שתקבלו את כל התשובות שלהן אתם זקוקים.
התחום של דקים מעץ הינו רחב וגדול ויש הרבה מה ללמוד בו, גם בתחילת מסע הלמידה וגם תוך כדי הבירורים, קבלת הצעות המחיר וסגירת העסקה.