עברית  |  English  |  
טיפים בנושא שירות תיקון מקררים
בעיר גבעתיים גרים אנשים רבים ומשפחות גדולות. בכל בית אב יש לפחות מקרר אחד . מקרר הוא מכשיר חשמלי טוב ואמין. הוא אינו מתקלקל בקלות. הוא נועד לעבוד ברציפות ובעומסים גדולים. אולם, כמו כל מכשיר חשמלי אחר. יש לעיתים תקלות במקררים. כאשר יש תקלה צריך להזדרז ולתקן אותה. להלן השלבים בטיפול בבעיה כזאת.
 
צריך לאתר את הבעיה
 
צריך לבדוק בדיקה ראשונית בבית לגבי טיב התקלה. לעיתים, מדובר בבעיה של מערכת החשמל שאינה קשורה למקרר. יכול להיווצר קצר שפוגע בשקע שאליו מחובר המקרר. לעיתים הבעיה בתקע של המקרר. כדאי לבדוק זאת לפני שקוראים למומחה של טכנאי מקררים בגבעתיים.
 
צריך להזמין טכנאי במהירות
 
תקלה במקרר היא תקלה שדורשת תיקון מהיר. הדבר נחוץ בעיקר בבתים שיש בהם מקרר אחד. ואין אפשרות להעביר מזון מקורר  למקרר השני. מעבר לכמה שעות צריך להתחיל לפנות מזון קפוא למקררים של שכנים, חברים ועוד. דבר זה משבש את החיים. טכנאי מקררים בגבעתיים אפשר למצוא באינטרנט דרך אתר people שמספק בעלי מקצוע במהירות ויעילות.
 
צריך להתקשר לאתר
 
האתר של בעלי מקצוע עובד בצורה יעילה מאוד. צריך להיכנס אליו ולהתרשם. צריך להתקשר טלפונית למספר שמופיע, ואז יקשרו את הלקוח לאחד מהטכנאים המעולים שעובדים עם האתר. מכאן ואילך הקשר יהיה בצורה ישירה בין הלקוח מבקש השירות והטכנאי.
 
צריך לדבר עם הטכנאי
 
טכנאי מקררים בגבעתיים יודע לתקן את כל סוגי המקררים שקיימים בשוק. הוא צריך להיערך לתיקון ולתכנן אותו. לשם כך הוא צריך לקבל הסבר בסיסי בטלפון לגבי מהות התקלה. בהרבה מקרים התקלות החוזרות ונשנות. אלו הן תקלות של קירור לא מספיק, גם בתא ההקפאה וגם במקרר עצמו. לעיתים יש נזילות ולעיתים דברים אחרים. הטכנאי צריך לדעת באיזה סוג של מקרר מדובר. איזה יצרן ייצר את המקרר ומה הדגם שלו. הוא צריך להכין חלקי חילוף.
 
צריך לקבוע מועד מהיר לתיקון
 
הלקוח ילחץ, כמובן, למועד תיקון מהיר ככל האפשר. הטכנאי מודע לצורך של המהירות הנדרשת במתן השירות, וערוך למתן שירות מהיר. קובעים מועד משוער לביקור. התיקון ייעשה ביעילות ובמקצועיות לשביעות רצון הלקוח.