עברית  |  English  |  
טיפים בבחירת טפטים לחדרי ילדים ונוער

 
שיש ואבן לריצוף וחיפוי הבית יספקו לביתכם את המראה המרשים והיוקרתי בו אתם מעוניינים וכך גם טפטים בחדרי השינה ובמרחב המשותף בבית. במאמר זה נביא בפניכם את כללי בחירת טפטים לחדרי ילדים ונוער.
 
היתרונות של הטפטים

החסרונות של הטפטים בעבר נעלמו כלא היו והטפטים החדשים המוצעים כיום איכותיים יותר מתמיד. טפטים מסוגלים לשדרג כל חלל בבית, אם מדובר על סלון ואם מדובר על חדרי השינה של הילדים והנוער, ולהפוך אותם לבעלי מראה מודרני צעיר ומרשים בעלויות נמוכות. יתרונות הטפטים הם אלו שהובילו אנשים רבים להחלטה שהם מעדיפים לבחור אותם כחיפוי לקירות חדרי השינה בבית וזאת במקום צבע או כל חיפוי אחר. אם כן, היתרונות המרכזיים של טפטים הם:
  • היצע גדול- יש היצע גדול מאוד של טפטים ולכן יש סיכויים גדולים שכל אחד יוכל למצוא את אותו טפט שמתאים לאווירת העיצוב בו הוא מעוניין בחדרי הילדים וחדר השינה וחללים נוספים בבית.
 
  • סוגים- כיום יש אפשרות לקנות כל מיני סוגי טפטים, ביניהם טפטים שקל מאוד להסיר מהקירות, טפטים אותם ניתן לרחוץ וכן טפטים שמצליחים לספק בידוד מפני קול.
 
  • עיצוב- היצע סגנונות העיצוב והמרקמים גדול מאוד ואין תחרות בין אפשרויות העיצוב של הטפטים לבין אלו של צבע.
 
  • תכונות- נכון להיום יש טפטים איכותיים שלא מתקלפים והצבעים שלהם אינם דוהים.
  • הסוואה- אם הקיר מלא בכתמים, חורים ופגום, טפטים אידיאליים להסתרת  קירות פגומים וקירות לא חלקים.
 
טפטים לחדרי ילדים ונוער

הטפטים מהווים את אחד מאלמנטים העיצוב החשובים ביותר בבית. נוח מאוד להדביק אותם, ניתן להשתמש בהם בכל סוג קיר, קל לנקות אותם והם מצליחים להקנות את אותה אווירה בה אתם מעוניינים לחדרים בבית. מסיבה זו הורים רבים בוחרים טפטים לחדרי הילדים והנוער:
  • חדרי ילדים- ילדים נוטים ללכלך את הקירות ומדי כמה שנים הנטייה היא לצבוע מחדש את הקירות בצבעים שמתאימים לגיל הילד.  במקום לצבוע את החדר של הילדים באותם גוונים של צבעים כל פעם. ניתן לחדש את המראה של החדר באמצעות בחירת טפטים במרקם וצבעים המותאמים לסגנון בו אתם מעוניינים. יש טפטים  עם ציור קיר של כל מיני דמויות מצוירות, חיות, צמחי בר, פרחים וכלי תחבורה שונים. ניתן גם לבחור בטפטים עם פסים או צורות מיוחדות בכל מיני צבעים.
 
  • חדרי נוער- חשוב לקחת בחשבון שנוער זקוק לשלווה ולצבעים בכל מיני גווני פסטל וגוונים רכים נוספים שמשתלבים עם מיטת הנוער ותואמים לסט הריהוט והציוד בחדרו של הילד. כיום, יש אפשרות לבחור בטפטים מיוחדים בסגנון יוקרתי, וינטאז' רטרו וטפטים שמשלבים עליהם ציור מעולם התחביבים של הנער או הנערה, כמו למשל ספורט ימי, מסעות ג'יפים, החלקה על הקרח ועוד.
 
לסיכום, טפטים מהווים את החיפוי המושלם לחדרי ילדים ונוער. אם אתם מעוניינים בחיפוי לא יקר, מעוצב בסגנון מרשים וכזה שניתן לנקות במהירות, טפטים לחדרי ילדים ונוער הם הפתרון האידיאלי.