עברית  |  English  |  
חמישה סודות על שיש ואבן
 מתכננים עבודות שיפוץ מקיפות ברחבי הבית? נמאס לכם מהעיצוב הארכאי שמאפיין כל פינה בבית? כנראה שאתם נדרשים למספר עצות וטיפים שימושיים שיסייעו לכם ליצור את המראה והאווירה המושלמת בבית. ראשית נציין שעבודות שיפוצים כרוכות בלא מעט טרחה ומחייבות תכנון מקדים והיערכות יסודית. ברוב המקרים יהיה עלינו לפנות את תכולת הדירה על מנת לאפשר לבעלי המקצוע לעבוד בסביבה נקייה שלא תעכב אותם או תהווה סכנה.

כיצד להיערך לקראת עבודות השיפוצים בבית?

פינוי דירות לקראת עבודות שיפוצים מקיפות, הינו שירות נהדר שניתן כיום על ידי חברות רבות בעלות וותק וידע מעמיק בתחום. על מנת להבטיח שעם תום השיפוצים, תתקבלנה התוצאות הרצויות ובזמן המובטח, אנו ממליצים לכם לבצע את פינוי תכולת הדירה דרך פנייה לחברות מקצועיות בתחום. סיוע חיצוני זה יאפשר לכם לזרז את הליכי השיפוץ ובסופו של יום את העיצוב החדש של הבית. כיום ניתן למצוא מגוון מאד רחב של חומרי הגלם המיועדים עבור עיצוב פנים הבית, אחד מהפופולאריים מביניהם מזוהה עם אבן שיש.

מאפיינים וסוגים בולטים של שיש

אבן שיש היא סוג של אבן טבעית המעניקה הזדמנות נהדרת לשלב אותה בכל אחד מחדרי הבית במטרה ליהנות ממראה הרבה יותר עשיר ויוקרתי. ישנם סוגים רבים של שיש במסגרת התחום של עיצוב הבית, סוגים אלו משתנים בהתאם לרמת עמידותם בפני תנאים מסוימים כמו רטיבות ולחות. אבן גרניט ואבן קיסר נחשבות כיום לסוגים השכיחים ביותר של שיש. להבדיל מחומרי גלם אחרים אשר לרוב מגיעים אל הצרכן מעובדים, אבן שיש נדרשת לליטוש ועיבוד. כדי להתאים לביתכם סוג נכון של שיש רצוי להתייעץ עם מומחים בתחום.

להתייעץ עם מומחים בתחום הריצוף

במרבית המקרים אבן השיש משמשת עבור ריצוף או חיפוי קירות. במידה ואתם מתכננים לרצף את הבית מחדש, רצוי ראשית לוודא שבעל המקצוע ממנו בחרתם להשכיר שירותים, הינו אדם מוסמך ואמין שיוכל לייעץ לכם בצורה אובייקטיבית לגבי סוג השיש המתאים ביותר עבור חלל המגורים שלכם. היעדר ידע וניסיון עלול להוביל לבחירה שגויה של חומרים, ואי לכך לגרום לעובש וריחות בלתי נעימים בחללי הדירה.