עברית  |  English  |  
חיפויים למטבח
אז זהו החלטתם סוף סוף לעצב את הבית שלכם קצת אחרת? מסיימים לבנות בית וחושבים כבר על איך הוא ייראה? עושים שיפוץ גדול ומנצלים את ההזדמנות לעשות קצת שינויים? נמאס לכם מאיך שהמטבח נראה ואתם רוצים קצת שינויים בעיניים? מזל טוב! אין כמו שדרוג של המטבח, שדרוג שיגרום לנו לחשק מוגבר לבשל דברים טעימים ולאכול אותם כמובן... המטבח היום הוא חלל מרכזי בבית, וטרנד הבישול רק הולך ומתעצם כך שלא תזיק תפאורה מתאימה ואותה אפשר לקבל עם חיפויים למטבח, חיפויים של ציפוי חרסינה, קרמיקה ועוד.

אופנות וטרנדים...

אם החלטתם ללכת על חיפויים במטבח, ולא משנה אם זה ציפוי חרסינה, אבן טבעית, נירוסטה, קרמיקה דמוי פרקט או כל אפשרות אחרת, יש לנו כמה טיפים בשבילכם. ראשית, תחשבו מתי ככל הנראה יהיה השיפוץ הבא במטבח. אופנות וטרנדים משתנים כל הזמן, ואם תלכו על משהו עכשווי מידי יכול להיות שמחר הוא כבר ייראה מיושן ותתקעו איתו או ששוב תצטרכו להחליף את החיפויים בתוך זמן קצר מה שיכול לעלות לכם לא מעט כסף. תחשבו טוב ותלכו על משהו מיוחד אבל כזה שיחזיק מבחינה עיצובית לאורך זמן גם באופנות המתחלפות כל הזמן...

כמה טיפים.

הנה עוד כמה טיפים על כל מה שקשור בחיפויים של המטבח. הצבע של החיפויים צריך להתאים לריהוט במטבח לפחות בגוונים. ארונות חומים וחיפויים צהובים צועקים יצרו קונטרסט חזק מידי מה שיגרום לעין של המתבונן לא להיות רגועה... עוד טיפ הוא הטקסטורה של החיפויים. אל תתחילו לערבב טקסטורות ובכל פינה תחפו אחרת, תחליטו על טקסטורה אחת ואיתה תלכו לאורך כל החיפויים. והטיפ האחרון הוא, ישנם מספר אפשרויות לחיפויים, אל תרוצו אחרי הדבר הראשון שאתם רואים אצל החברים שלכם, שבו, תעברו על האפשרויות ותקבלו החלטה.
חיפויים למטבח יכולים לשדרג את המראה שלו מן הקצה אל הקצה, שדרוג שיכול להוסיף אך אם הוא נעשה ללא חשיבה מקדימה יכול גם להוריד ממראה המטבח. ישנן הרבה אפשרויות וחשוב לקבל החלטה שכוללת את כל השיקולים שהזכרנו ושיקולים נוספים.