עברית  |  English  |  
חדרי שינה יוקרתיים- שם הכל מתחיל
אם קניתם דירה חדשה והחלטתם שאתם מעוניינים שחדר השינה שלכם יהיה אותו חדר עליו תמיד חלמתם או אם לחילופין הסתכלתם לאחרונה על חדר השינה הקיים והבנתם שהעיצוב המיושן שלו משפיע על הדינמיקה שלכם עם בן הזוג שלכם ועל ההרגשה הכללית כאשר אתם שוהים בחדר, הגיע הזמן לבצע שינוי.
 
שינוי- בא לידי ביטוי כיצד?
שינוי במראהו של חדר השינה יכול להיעשות על ידי שיפוץ החדר ועיצובו מחדש. אחד מהדברים שמשפיעים בצורה מוחלטת על הנראות של חדר השינה הוא החיפוי של הרצפה שלו. חיפוי הרצפה על ידי פרקט תימנע מצב בו תצטרכו להתמודד עם מראה המרצפות המוכתמות והישנות. למרות כל זאת חשוב לדעת שאנשים רבים מוותרים על פרקט לחדר השינה משום שהם טוענים שהוא יקר והתחזוקה הקבועה שלו אינה מתאימה לדפוס חייהם. אפשרות נוספת בה ניתן לבחור היא הגרניט פורצלן וסוגים נוספים של שיש. השיש חזק, מרשים ויהפוך את חדר השינה שלכם מחדר נחמד וקצת ישן לחדר יוקרתי ומרשים בו תרגישו כמו בני מלוכה שהגיעו חזרה לארמון שלהם לנוח לאחר יום עבודה ומטלות אינסופיות. בנוסף, יש לקחת בחשבון שיש אפשרות להדביק ריצוף של גרניט פורצלן על ריצוף ישן, כלומר במקרים רבים לא חייבים להתחיל ולפרק את הריצוף הישן. אם אתם עדיין מתלבטים בין פרקט לשיש קרוב לוודאי שגרניט פורצלן דמוי עץ יהיה הפתרון האידיאלי לחדר השינה שלכם.
 
מרצפים את חדר השינה
אם תמיד חלמתם על חדרי שינה יוקרתיים כעת תוכלו להגשים את החלום בלי לבזבז יותר מדי כסף. כל שתצטרכו הוא לבחור את אותו שיש בגוון אותו אתם אוהבים. לאחר מכן תוכלו להשלים את כל הקשור אל עיצוב החדר, אם מדובר על קנייה של מיטה המותאמת לגוון השיש בחדר ולסגנון בו אתם מעוניינים, שידות באותו הסגנון,  קומודה, ארון בגדים חדש, וילון בגווני השיש ותמונה שתשלים את המראה האידיאלי והיוקרתי של חדר השינה שלכם. נכון להיום רוב האנשים שמעוניינים בחדר שינה מרשים בוחרים בריצוף שיש איכותי שמשווה לחדר מראה יוקרתי. אנשים רבים בוחרים בריצוף גרניט פורצלן בגוונים בהירים. אין זה מקרי שהפורצלן הצליח לכבוש כל כך הרבה ישראלים. כאן מדובר על אריח איכותי, חזק, עמיד וקל לתחזוקה.
 
לסיכום, אם תמיד חלמתם על חדר שינה יוקרתי, אבן שיש וגרניט פורצלן יאפשרו לכם זאת ובמחירים סבירים. כי הכל מתחיל בריצוף ובחברה שמייבאת ומשווקת את אותו שיש איכותי שיהפוך את חדר השינה שלכם לחדר בו תיהנו לשהות בכל דקה פנויה בחייכם.