עברית  |  English  |  
חברה לפינוי דירה
פינוי דירה ומתן שירותים נלווים ללקוחות. ביטוח התכולה בעת פינוי דירות ומבנים תעשייתיים אחרים. שירות מסור ונאמן תוך מתן דגש לעמידה בלוח זמנים.
 

תשתית מתאימה

 
חברה בתחום של פינוי דירות חייבת לבנות את התשתית שלה בצורה מסודרת על מנת שתוכל להתמודד עם פינוי מבנים מסוגים שונים. פינוי דירה הוא סוג אחד של עבודה ואילו, פינוי משרדים ,פינוי מחסנים ומקלטים, פינוי מבני תעשייה ועוד הם סוג של משימות שונות אחר שצריך להכיר ולדעת להתמודד עימו. מנהל החברה שי שטיקגולד מלמד ומחנך את עובדיו בצורה יסודית ושיטתית, ולכן, הם יודעים לבצע פינוי תכולת דירה מכל סוג שהוא. בין אם הדירה ממוקמת בבניין גבוה ומרובה דירות, ובין אם זה בית בודד.
 

עמידה בלוח זמנים בעת פינוי דירה

 
פינוי חפצים ממשרדים וממבני תעשייה כרוך בתכנון מסודר ויכול להתבצע על פי תיאום עם בעליהם. במקרים רבים, העבודה תתבצע בעיקר בסופי שבוע ובזמן שהעסק לא פעיל מול לקוחותיו. במקרים של פינוי דירה, יתואם המועד עם בעליה, והעובדים יגיעו לביצוע המשימה בהתאם לתאריך ולמועד שנקבע. מנהלי החברה יודעים שיש חשיבות עצומה לפינוי התכולה במועד שבעל הבית התחייב והם יפעלו על פי זה.

 

שירותים נלווים

 
חברה מסודרת בונה תשתית שמסוגלת לתת שירותים נלווים ללקוחות שזקוקים לכך. מדובר על עזרה במיון, שירותי אריזה, פירוק והרכבת ארונות ומדפים, שירותי שיפוץ, צביעה וניקיון ועוד. לקוחות רבים אינם רוצים או מסוגלים להתמודד עם עבודות פיזיות וטכניות שונות, ולאחרים אין את הזמן לעשות כך, ולכן, הם יעדיפו להוסיף בתשלום ולקבל את השירותים הללו בצורה מסודרת. עובדי החברה יבצעו את כל המשימות ברצף ארוך אחד, וכל מה שנדרש מהלקוח הוא הדרכה ופיקוח.
 

מחירים נוחים

 
חברה שמקבלת מסת עבודה גדולה מהלקוח יכולה לצמצם עלויות, ולגלגל את החיסכון ללקוחות. בצורה כזאת יהיה ניתן לבצע פינוי מקלט ללא תמורה, או פינוי פסולת מהחצר לאתר אשפה או מחזור במחיר מופחת, פינוי באמצעות מנוף עם הנחה משמעותית ועוד. דיל כזה יכול לשרת את הלקוחות מבחינת מחירים, נוחות, פטור בדאגות מיותרות ועוד.