עברית  |  English  |  
התחזוקה הנדרשת של שיש ואבן
 שוק המרצפות הישראלי מלא בסוגים שונים של שיש ואבן כמו למשל: גיר, גרניט וכל סוגי השיש. גם המרצפות הכי איכותיות, חייב שיבצעו בהן ליטוש שיש ואבן מקצועי. יש לא מעט חברות העוסקות בכך. אם המרצפות איבדו מהברק שלהן ויש שריטות הנראות לעיין סימן שהגיע הזמן לעשות ליטוש של שיש ואבן. יש כאלה המבצעים פוליש, אך בהרבה מקרים הבעיה היא יותר עמוקה ורק ליטוש יציל את מצב המרצפות או השיש. לא כדאי כי תנסו להשכיר מכונות של ליטוש שיש ואבן ולעשות את העבודה בעצמכם, לשם כך, נחוץ ידע ובטוח שאין לכם את הידע של מלטשים מקצועיים המומחים בעבודות הליטוש.
 

מדוע חשוב לבחור בקפידה ריצוף שיש ואבן?


ריצוף של שיש ואבן, אנו עניין פשוט, יש מרצפות שאינן יתאימו למגורים ולכן יש להתייעץ עם איש מקצוע המתמחה עם שיש ואבן.  יש לברר לגבי התחזוקה ש השיש והאבן על מנת לדעת אם זה ישתלם לכם. הרבה אנשים מעוניינים להתעסק פחות עם התחזוקה של השיש ולכן, הם בוחרים סוגי מרצפות שאין צורך בטיפול שוטף שלהם. אם אתם מזמינים ליטוש של שיש ואבן פעם בשנה או שנתיים, כדאי לבצע פינוי דירה לכמה שעות על מנת שהליטוש יהיה מקצועי וכן, האבק עלול להזיק לכם ולבני הבית. יש לדעת היכן לשים מרצפות שונות על מנת לקבל מראה חם של בית. אבן טבעית למשל תקנה  מראה של חמימות בבית.
 

כיצד נרצף שבילים ושטחי גישה?


שבילי גישה , מתאימים לחצר או לכניסת הבית. יש כאלה המעדיפים ריצוף של אבן טבעית שתתאים לגינה. חיפוים של שיש ואבן, תמיד מראים מן סוג של יוקרה. יש חיפויים המתאימים לקירות הבית ומעלים את ערכו. יש הרבה אנשים החולמים על גינה גדולה, אבל שטח מרוצף יהיה הרבה יותר פרקטי, כך נוכל לארח אנשים ונוכל לאפשר פינות ישבה ויהיה הרבה נוח לעבוד בגינה ולשחק בה. יש הרבה אפשרויות שיוכלו להתאים לכם\ עליכם רק להחליט כיצד אתם מעוניינים לרצף והכול בהתאם לטעם ולתקציב שלכם.


המאמר נכתב בחסות האתר: https://sites.google.com/site/clearoutshay