עברית  |  English  |  
השבחת נכס הדירה באמצעות שירותי פינוי דירה וניקיון

שאלה: כיצד תהליך של פינוי דירה יכול להועיל להשבחת הנכס?

 
תשובה: בשנים האחרונות שירותי פינוי דירה תורמים רבות להשבחת ערכו של נכס העומד להשכרה או למכירה. בעלי נכסים המבקשים לסחור בנכסיהם ולקבל עליהם תמורה גבוהה, שוכרים חברות לפינוי דירה על מנת להשביח את נכסיהם, ע"י פינוי התכולה וניקוי יסודי של הנכסים. הסיכויים למכור או לשכור דירה שעברה פינוי וניקוי יסודי גבוהים בהרבה מהסיכויים של דירה לא מתוחזקת ומוזנחת. חברות פינוי דירות מעניקות את שירותיהן לגורמים עסקיים ופרטיים.
 

שאלה: אילו שירותים ניתן לקבל מחברה לפינוי דירות

 
תשובה: חברה לפינוי דירות מעניקה שירותים שונים ומגוונים ללקוחותיה. שירותים אלה ניתנים ע"י צוות מפנים מקצועי העובד במשך שעות ארוכות בדירה עד שהיא מפונה ונקייה. בשעות הבוקר המוקדמות מגיע לדירה, צוות פינוי דירות מקצועי אשר מתחיל מיידית במיון התכולה, הכולל הפרדה בין חפצים בעלי ערך שעדיין ניתן להשתמש בהם, לבין חפצים שמיועדים לזריקה. לאחר המיון, מתחילות עבודות הפירוק והפינוי של הדירה. לאחר מכן, עבודות הניקוי, פוליש והדברה של הדירה.
 

שאלה: האם השירותים הניתנים ע"י חברת פינוי דירה כוללים סיוד של הדירה?

 
תשובה: רוב החברות לפינוי דירה מעניקות את אותם השירותים. עם זאת, ישנם שירותים נוספים שניתן לקבל מהחברות הניתנים בתוספת תשלום. ביניהם, סיוד הדירה המפונה. לאחר שהדירה עוברת פינוי וניקוי יסודיים, הצעד הבא הוא צביעת הדירה כדי להעניק לה מראה נקי ומחודש. פעולות כמו צביעה של הדירה, פוליש והדברה משבחות את הנכס ומאפשרות לבעליו לקבל עליו תמורה נאה בעת של השכרה או מכירה.
 

שאלה: מהי רמת המקצועיות של המפנים בחברות לפינוי דירות?

 
תשובה: לרוב, חברות לפינוי דירות מעסיקות אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים. צוות המפנים כולל עובדי ניקיון וותיקים ומנוסים אשר עובדים בתחומם שנים ארוכות ויודעים להפעיל מכונות ניקוי מיוחדות ומשתמשים בחומרי ניקוי איכותיים. למפנים גם ידע וניסיון בעבודות נגרות. לעבודות הסיוד מגיעים אך רוק סיידים מקצועיים ומנוסים. חברות נדל"ן מקפידות להתקשר עם חברות לפינוי אשר מעסיקות מפנים ועובדי ניקיון מנוסים ומיומנים.