עברית  |  English  |  
הסרת קעקוע צבעוני בלייזר - הבדלי טכנולוגיות הלייזר
הסרת קעקוע צבעוני בלייזר נחשבת לחדשה יחסית למרות שטכנולוגיית הסרת קעקועים במכשירי לייזר קיימת כבר למעלה מעשרים שנה. כדאי לדעת יש מספר הבדלים בין הטכנולוגיות של מכשירי הסרת קעקוע צבעוני בלייזר.
האם יש לכם קעקוע צבעוני שאתם מעוניינים להסיר מגופכם? האם עשיתם קעקוע בגיל צעיר עליו אתם מתחרטים או שהוא מפריע לקידום שלכם בעבודה? ובכן, כדאי לדעת כי הטכנולוגיה נחלצת לעזרתכם וכיום ניתן לבצע הסרת קעקוע צבעוני במכשירי לייזר שונים אך עליכם לשקול היטב באיזה מכון להסרת קעקועים אתם בוחרים. יש בשוק מבחר מכונים להסרת קעקועים אך לא כולם מקצועיים ורק למכונים מסוימים יש מכשירי לייזר חדשניים ומתקדמים אשר מתאימים לבצע הסרת קעקוע צבעוני. יש מכשירי לייזר המתאימים להסרת קעקועים בגוונים כהים בעור טכנולוגיות חדשות בתחום מאפשרות לבצע גם הסרת קעקוע צבעוני באמצעות מכשיר לייזר שיש לו טווח גלי אור רחב יותר שמתאים לפירוק הפיגמנטים של הצבע המוחדרים לשכבת העור.
אגב, אתר מקצועי ואיכותי שעוסק בנושאי הסרות קעקועים תמצאו באתר  http://maestrolaser.com/ שמציע תוכן רב על טכנולוגיות של הסרת קעקועים בלייזר.

טכנולוגיות חדשות

תחום האסתטיקה הולך ומשתכלל עם השנים ומדי שנה יוצאים לשוק מכשירי לייזר חדשים עם טכנולוגיות מתקדמות שמאפשרות לבצע במקרים מסוימים הסרת קעקוע צבעוני בלייזר גם עם הקעקוע צבוע בגוונים בהירים כמו אדום, לבן, ורוד וצהוב. מכשירי לייזר ישנים יותר מסוגלים לרוב לבצע הסרת קעקוע צבעוני במכשיר הלייזר במידה והקעקוע בגוונים כהים כמו כחול, ירוק כהה וכמובן שחור ואפור. כדי ליהנות מתוצאות טובות עליכם לוודא כי במכון להסרת הקעקועים יש ציוד חדשני המתאים להסרת קעקוע צבעוני המורכב גם מגוונים בהירים וכך לא תתאכזבו מהתוצאות. לכן, חושב לבצע סקר שוק ולפנות רק למכון מקצועי המציע הסרת קעקוע צבעוני במכשיר לייזר חדשני ומתקדם שנועד להסרת קעקועים ללא צלקות וללא תלות בגווני הקעקוע.

חימום ופירוק

טכנולוגיות חדשות של מכשירי הלייזר מאפשרות להסיר קעקוע צבעוני על ידי חימום הפיגמנטים של הצבע ופירוקם. לאחר מכן בהליך טבעי תאי העור מפרישים את החומרים החוצה ולאחר סדרת טיפולים ניתן להסיר את הקעקוע וליהנות מתוצאות משביעות רצון.
   
המאמר נכתב בשיתוף פעולה בין חברת כתיבת מומחים לאתר http://www.kamin1.co.il/
 
לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט