עברית  |  English  |  
המדריך לבחירת השיש לחדרי האמבטיה

אין כל צל של ספק כי חדרי האמבטיה בבתים שלנו הם חדרים חשובים ביותר, ואם גם אתם נמצאים עכשיו בשלב שבו אתם רוצים לעצב מחדש את הבית שלכם וחושבים איך ליצור חדר אמבטיה מתאים, הרי שמצפה לכם עבודה לא פשוטה. להלן המדריך המקוצר לעיצוב חדר האמבטיה שלכם, וכדאי לכם לעיין בו כדי לדעת איך לפעול.


החליטו על השיש

חדרי אמבטיה לא יכולים להיות מושלמים ללא שיש שמותקן בהם, והיום יש שיש בצבעים רבים ומגוונים שיכול להתאים לכם. לכן השלב הראשון במדריך שלכם לעיצוב חדר האמבטיה הוא פשוט לבחור איזה שיש אתם רוצים.

התייעצו לגבי התאמת צבעים

השלב השני במדריך שלכם לעיצוב חדר האמבטיה הוא השלב שבו אתם מתייעצים עם המומחים בתחום לגבי הצבע. יש כל כך הרבה דוגמאות וצבעים שאתם יכולים לשלב בחדר האמבטיה שלכם, כך שאין ספק שמאוד כדאי שתתייעצו בנידון עם המומחים.

החליטו על התקנת השיש

השלב השלישי הוא להחליט לא רק ממי אתם רוצים לקנות את השיש, אלא גם להחליט מי יתקין אותו עבורכם. אין ספק שאתם צריכים אנשי מקצוע מעולים שיש להם את כל הניסיון הדרוש בעיצוב של חדרי רחצה ואמבטיה וגם התקנה של שיש בצורות שונות.

אבזור האמבטיה
 
יש לוודא כי פתח החלון ו/או מותקן מכשיר ונטה לאוורור חדרי השירותים והאמבטיה, על מנת למנוע ריחות רעים, רטיבות ולחות בקירות.
כמו כן, הגודל קובע! התאימו חלקים סניטריים שיאפשרו לכם לנצל מקסימום מקום במינימום הוצאות.
 
עיצוב כללי של חדר האמבטיה
מעבר להתקנה של השיש ולשילוב שלו בחדר האמבטיה, אין ספק שאתם צריכים גם לוודא שאתם מעצבים את חדר האמבטיה כולו על פי הטעם שלכם. לעיתים כדאי אפילו לקחת מעצב מקצועי שיעזור לכם בתחום הזה, כי אם אתם כבר עושים את ההשקעה הזאת, הרי שמאוד כדאי שיעמוד לצידכם אדם מקצועי ובעל ניסיון.

המחיר ההוגן ביותר

אין ספק שהשלב האחרון בכל עיצוב חדר האמבטיה שלכם ובהתקנת השיש הוא גם השלב שבו אתם משלמים, וכמובן שבנושא הזה אתם צריכים לחקור את השוק. אצלנו תוכלו לקבל מחירים שהם גם נוחים וגם טובים בהשוואה למקומות אחרים, וכאשר משלבים את המחיר הנוח עם המיומנות שלנו, זה ברור שאנחנו הכתובת.
הזמינו אצלנו שיש עוד היום לחדר האמבטיה ותיהנו ממנו לשנים רבות!