עברית  |  English  |  
היכן מומלץ לחפש מטבחים במבצע?
על מנת לחפש מטבחים במבצע כדאי לערוך סקר שוק מקיף ולהשקיע זמן בחיפוש מבצעים, באיתור חברות מטבחים מקצועיות ובעלות מוניטין בשוק המציעות מטבחים במחירי מבצע ולעיתים כדאי להמתין למבצעי סוף עונה.
כדי לרכוש את מטבח החלומות במחיר משתלם חשוב להתחיל במחשבה תחילה, כלומר, יש לרשום ולתכנן את המטבח מראש על מנת לבחור מטבח המתאים לנו ועונה על הדרישות הספציפיות שלנו. לפני שממהרים לרכוש מטבח באלפי שקלים כדאי להתחשב במידות המטבח, בשטחי האחסון שאנו זקוקים להם, בסגנון העיצובי שאנו אוהבים ומתאים לשאר חלקי הבית, במיוחד כאשר המטבח שלנו פתוח ופונה לסלון ולשאר חלקי הבית ויש לחשוב איזה מוצרי חשמל אנו מתכוונים לרכוש או לשלב במטבח החדש ולהגדיר תקציב.

מטבח איכותי במבצע

בכל מקום ניתן לראות מודעות על מטבחים במבצע ולכן כדאי לדעת כי מטבח במבצע אינו בהכרח מטבח שאינו איכותי. לעיתים אנו פונים לנגר ומקבלים הצעת מחיר גבוהה בעוד בכל מקום אנו רואים מודעות פרסום על מטבחים במבצע בעלות נמוכה משמעותית. הסיבה היא שחברות גדולות המתמחות בייצור ו/או בשיווק מטבחים רוכשות חומרי גלם בכמות גדולה ולכן הן זוכות להנחות מהספקים בעוד נגר רוכש חומר גלם בהתאם לעבודה ועליו לשלם תמורתו יותר. לכן, כאשר אתם מחפשים מטבחים במבצע כדאי לגשת לחנויות מובילות, להשוות מחירים ואיכויות ורק לאחר סקר שוק מקיף לקבל החלטה כלכלית נכונה. אגב, כדאי לבקר באתר נחמד של חברת מטבחים מקצועית ומובילה בכתובת http://www.amitbachim.co.il שמציעה מגוון מטבחים מעוצבים ואיכותיים בשלל עיצובים מרהיבים ובמחירים משתלמים ומפתיעים.

השוואת מחירים

חשוב לערוך סקר שוק ולהשקיע זמן בחיפוש מטבחים במבצע. כדאי לדעת כי יש טרנדים ומגמות בעולם עיצוב המטבחים ולכן ניתן לרכוש בחברות מובילות מטבחים מקולקציה קודמת ולהוזיל עלויות. כמו כן, חברות המטבחים מציעות מבצעים בעונות מסוימות, לדוגמא בתחילת הקיץ או לפני פסח כאשר רבים עורכים שיפוצים בבתים ובסוף השנה לפני שהחברה מחליפה את אולם התצוגה ניתן לעיתים למצוא מבצעים משתלמים.
הכתבה נעשתה ונערכה על ידי רועי זריפה אקרמן