עברית  |  English  |  
דלתות מעוצבות משפיעות על הבית
לפעמים כל מה שצריך בבית זה פריט עיצובי אחד שיוכל להקרין על כל הסביבה שלו. זו יכולה להיות כורסא מאוד ססגונית וישנה שמשרה אווירה נעימה על שאר הסלון או שולחן אוכל שמשווה לחדר מראה מכובד ויוקרתי. לא תמיד ניתן לחשוב על דלת במובנים של עיצוב אך בהחלט כך הוא הדבר, במידה ומחליטים לרכוש דלת מעוצבת. הרי אחד הדברים הראשונים שרואים כל הנכנסים לבית היא הדלת ואם יש לה מראה מיוחד, היא יכולה בהחלט להקרין על אופי הבית. נקודה מאוד חשובה בעיצוב היא משך התחושה המלווה את האדם מהרגע שהוא נתקל בפריט עיצובי מעניין אחד ועד הבא בתור.

דלתות מעוצבות בבית מודרני
עם המודרניזציה אי אפשר להתווכח והשאלה היא רק איך מתמודדים עם התרבות המשתלבת במאה ה-21. כיום כבר נראה כי עולם הערכים משתלב עם עולם האסתטיקה, לדוגמא ערך הכנסת אורחים. בעבר הכל היה מאוד פרקטי: אורח היה מגיע לבית, מתיישב בסלון ושותה קפה. היום האירוח לא חייב להיות בסלון, כי אם במטבח וזה לא חייב להיות קפה כי אם משקה אחר. נקודה חשובה היא שמראה הבית הפך להיות מאוד דומיננטי באירוח ולכל בעל בית יש צורך להמחיש טעם טוב בעיצוב ומרכיב חשוב ובסיסי בהחלטת עיצוב מודרנית היא הדלת. זו יכולה להיות דלת הכניסה הראשית או דלת הכניסה לחדרים – דלתות מעוצבות הפכו להיות שם נרדף לאיכות וטוב טעם.

דלתות מעוצבות שומרות על הבית
חשוב לציין כי דלתות כניסה מעוצבות אינן מהוות רק משטח יפה שזז על צירו ומאפשר כניסה אל הבית ויציאה ממנו, אלא מדובר בהגנה רציפה על הבית ודייריו, במלוא מובן המילה! כיום דלתות מיוצרות מחומרים חזקים, שילובים של מתכת ועץ מלא, עם מנגנוני נעילה מתוחכמים. דלתות מעוצבות חייבות להיות גם דלתות חכמות במונחים של הגנה ושמירה על המבנה.

להזמין דלתות מעוצבות ולהיות חלק מטרנד
היום זה כבר כמעט בלתי נמנע, צריך להחליף גם את הדלתות. כל החלטה על עיצוב הבית מחייבת את הדיירים להבין שזה אחת לכמה שנים ולכן תמיד עדיף לראות כיצד ניתן להשקיע מבחינת תקציב ואיך לדבר תהיה השלכה על מראה הבית לכמה שנים טובות. לא מדובר על הצבע שלפני פסח, אלא על תפיסה כללית המבקשת לשנות את מראה הבית, כולל דלת כניסה חדשה ומעוצבת, דלתות פנים איכותיות לחדרים וכל מה שביניהן.